Lenovo nie dotrzymuje obietnic – możesz zwrócić Moto X Style

Newsy

Producenci często wiele obiecują, ale niestety niewiele z tych obietnic ma swoje odwzorowanie w rzeczywistości. Tym sposobem niewiele firm chwali się oficjalnie, które modele zostaną zaktualizowane do nowej wersji oprogramowania. Jeśli już to robią to zazwyczaj mówimy o flagowych modelach, które w większości przypadków powinny otrzymywać nowe wersje Androida przez przynajmniej dwa lata. Jednak Lenovo poszło o krok dalej i to ich zgubiło.

Swego czasu Chińczycy oficjalnie ogłosili, że do końca roku wiele modeli otrzyma Nougata:

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Niestety, ale obietnicy w przypadku Moto X Style nie udało się spełnić. Mało tego, dzisiaj firma w ogóle nie planuje aktualizacji dla tego smartfonu. Użytkownicy nie mogą być z tego faktu zadowoleni i już na naszym forum rozpoczęła się dyskusja, co dalej? Jedna z propozycji to oddanie urządzenia do sklepu, który ma obowiązek przyjąć urządzenie i zwrócić pieniądze za towar niezgodny z umową. Więcej szczegółów znajdziecie w źródle, aczkolwiek warto przypomnieć, że Moto X Style to jeden z najciekawszych modeli w swojej klasie i oficjalny Nougat miał być ogromną szansą na rozwój tego telefonu.

W takim razie, czy jesteście skłonni oddać smartfon Lenovo do sklepu? Czy też przywiązaliście się do niego? Szczegóły reklamacji jak i wszelkie aspekty prawne oczywiście znajdziecie na naszym forum. Pamiętajcie, że analogiczna sytuacja dotyczy innych urządzeń z obiecanymi aktualizacji do konkretnej daty.

 

źródło: forum.android.com.pl


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x