Lenovo nie dotrzymuje obietnic – możesz zwrócić Moto X Style

Newsy

Producenci często wiele obiecują, ale niestety niewiele z tych obietnic ma swoje odwzorowanie w rzeczywistości. Tym sposobem niewiele firm chwali się oficjalnie, które modele zostaną zaktualizowane do nowej wersji oprogramowania. Jeśli już to robią to zazwyczaj mówimy o flagowych modelach, które w większości przypadków powinny otrzymywać nowe wersje Androida przez przynajmniej dwa lata. Jednak Lenovo poszło o krok dalej i to ich zgubiło.

Swego czasu Chińczycy oficjalnie ogłosili, że do końca roku wiele modeli otrzyma Nougata:

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Niestety, ale obietnicy w przypadku Moto X Style nie udało się spełnić. Mało tego, dzisiaj firma w ogóle nie planuje aktualizacji dla tego smartfonu. Użytkownicy nie mogą być z tego faktu zadowoleni i już na naszym forum rozpoczęła się dyskusja, co dalej? Jedna z propozycji to oddanie urządzenia do sklepu, który ma obowiązek przyjąć urządzenie i zwrócić pieniądze za towar niezgodny z umową. Więcej szczegółów znajdziecie w źródle, aczkolwiek warto przypomnieć, że Moto X Style to jeden z najciekawszych modeli w swojej klasie i oficjalny Nougat miał być ogromną szansą na rozwój tego telefonu.

W takim razie, czy jesteście skłonni oddać smartfon Lenovo do sklepu? Czy też przywiązaliście się do niego? Szczegóły reklamacji jak i wszelkie aspekty prawne oczywiście znajdziecie na naszym forum. Pamiętajcie, że analogiczna sytuacja dotyczy innych urządzeń z obiecanymi aktualizacji do konkretnej daty.

 

źródło: forum.android.com.pl


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x