iPhone 8 na nowej wizualizacji mocno przypomina Galaxy S8

mm Kamil Lewicki Newsy 2017-05-08

O najnowszym iPhonie plotkuje się bardzo wiele. Jest to jedno z najbardziej wyczekiwanych urządzeń tego roku. Ma ono wnieść ogrom świeżości do linii smartfonów Apple i dać użytkownikom to, czego od lat mogą zazdrościć posiadaczom Androida.

Doniesienia mówią, że iPhone 8 będzie się cechować 5,8-calowym ekranem. To więcej niż oferują modele z Plusem. Jednak nie o wielkość tu się rozchodzi, a sposób wyświetlania obrazu. Na całej przestrzeni. Gigant z Cupertino postawi na ultra cienkie ramki wokół wyświetlacza, co pozwoli uzyskać efekt podobny jak w Galaxy S8 od Samsunga. Zobaczcie jak to wygląda na wideo.

Wizualizacja DailyTeek pokazuje możliwy kierunek, w którym może podążyć producent. Prezentuje się to bajecznie. Ja mam jednak pewne wątpliwości, co do komfortu użytkowania. Przed Apple trudne zadanie, a przed wielbicielami marki wielka niewiadoma. Możemy być jednak pewni mnóstwa porównań do Samsunga Galaxy S8.

źródło: YouTube • Mateusz Markiewicz

  Ja też zrobiłem swoją wizualizację nowego iPhona.

  Te ciemne na górze po prawej, to przyciski do sterowania odtwarzaczem 😀

  https://uploads.disquscdn.com/images/c9edf97debfa0f4c43368a21f8e1300a487b30140261147d4792992450c00de2.png

 • Blondie Anna

  No cóż. Ja nadal nie jestem przekonana do cienkich ramek, a co dopiero do bezramkowców… Zresztą iPhone’a i tak bym nie kupiła. iOS niezbyt przypadł mi do gustu. Dlatego cieszę się z wyboru Huawei P10 Plus. Telefon jest po prostu świetny – nie, to nie jest reklama. No i 5,5″ jest idealne 😍

  • tom15225

   Też mi się wygodniej używa telefonów które jednak mają ramki.

  • Konrad Wójcik

   Świetny telefon gdyby nie aparat…

 • Kubau2

  Od 5 lat niezmiennie widzę te „wizualizacje” że iPhone będzie bez ramek. Serio ludzie się łudzą że iPhone nagle zrobi telefon bez ramek kiedy do tej pory robi telefony z ogromnymi ramkami?

  • Bizon

   Dokładnie. iPhone 8 będzie zapewne takim iPhone’m 7s ( głównie pod względem wyglądu, chociaż żadnych rewolucyjnych funkcji, też z pewnością nie pokażą). W końcu po co mają prezentować coś nowego skoro miliony osób kupują iPhona 6 po raz 3 (czyt. 6s, 7).

  • Adrian Kijek

   Ale kto sie ludzi chyba tylko ci co nie kupuja iphona

 • H0Ly_bLaSt0R

  No jeżeli tak będzie wyglądał iPhone 8 to czapki z głów dla Apple ale mocno w to wątpię ponieważ Apple już dawno nie zrobiło takiego szokującego ruchu przed wszystkimi innymi producentami, chodzi mi głównie, że ekran ma być wokoło kamerki i głośnika.

 • adam8804

  Co znaczy „mocno przypominac”?