Carl Pei mógł przypadkowo ujawnić design OnePlus 5

Łukasz Pająk Newsy 2017-05-07

Niby za niecałe dwa tygodnie poznamy flagowy model HTC, a więc jednej z najbardziej renomowanych firm, ale mimo wszystko to nadchodząca premiera od OnePlus wydaje się cieszyć większym zainteresowaniem. Zbliżający się chiński smartfon ma szansę znowu namieszać na rynku, aczkolwiek ciężko cokolwiek konkretnego powiedzieć na jego temat. Niedawno utwierdziliśmy się w przekonaniu, że będzie to OnePlus 5 i zostanie pokazany tego lata, ale specyfikacja to wciąż wróżenie.

Tym bardziej design urządzenia to ogromna zagadka. Wiele grafik pojawiło się już w Sieci, ale żadne z pewnego źródła, więc traktujemy je jedynie jako ciekawostkę. Jednak, co powiecie na zdjęcie Carla Pei, czyli prezesa OnePlus, które „niechcący” pokazuje tajemniczy model?


Po raz kolejny potwierdza się wzmianka o podwójnym aparacie urządzenia, ale sam wygląd nie nawiązuje do tego, co niedawno mogliśmy się dowiedzieć. Chodzi o umiejscowienie modułów, które teoretycznie miały znajdować się w rogu urządzenia jak w Xiaomi Mi6. Tymczasem nawiązują one do LG G6. Oczywiście należy mieć na względzie sam fakt, że widzimy prototyp niezwiązany z końcową formą OnePlus 5. Szczególnie, że widać trzecie koło, które być może jest związane z laserowym autofocusem, diodami doświetlającymi i dodatkowym osprzętem aparatu.

Analizowane zdjęcie pochodzi z Instagram Stories, więc jeśli obserwujecie jednego z założycieli firmy to być może jeszcze uda Wam się ujrzeć oryginalne zdjęcie.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x