Samsung dokończył aktualizację flagowych modeli w naszym kraju. Już tak naprawdę wszystkie smartfony mogą pochwalić się Androidem Nougat na pokładzie. Tradycyjnie zaczęło się od najnowszych propozycji w postaci Galaxy S7 i S7 Edge, w międzyczasie pojawiła się nowa generacja Galaxy S8 i S8+, ale równocześnie aktualizowane były poszczególne modele z rodziny Galaxy S6. Oczywiście nie wliczam w to Galaxy Note5, który nie był oferowany u nas w Polsce, a sytuację z Galaxy Note7 doskonale znacie.

Galaxy S6 Edge+, Galaxy S6 Edge, a teraz Galaxy S6 może pochwalić się Androidem Nougat na pokładzie. Mowa oczywiście o urządzeniach bez brandingu. Niektórzy operatorzy też już wydali stosunkowo nowe oprogramowanie dla poszczególnych modeli, ale oczywiście nie wszyscy. Błażej dodaje, że jest to poprawiona wersja systemu eliminująca wiele problemów wieku dziecięcego.

Tym sposobem jeszcze raz się powtórzę, ale Samsung skończył proces aktualizacji flagowych modeli z „rodziny” XEO. Kto teraz powinien czekać na stosowną aktualizację? Zapewne użytkownicy najnowszych modeli Galaxy A bez Nougata. Jednak pamiętając poszczególne terminarze, które były ujawniane w międzyczasie to będziemy musieli czekać przynajmniej do drugiej połowy roku.

 

Błażej, Tomasz, dzięki za informacje!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.