Rendery potwierdzają brak złącza 3,5 mm w Honorze 9

Newsy

Huawei znane jest z produkcji smartfonów o niezłych parametrach, które możemy kupić za niską cenę. Spółka posiada sub-markę Honor, która stara się rywalizować z konkurencyjnymi telefonami na rynku właśnie ceną. Bardzo dobrze zostało przyjęte zeszłoroczne urządzenie tego typu, a mianowicie Honor 8. Można go kupić w Polsce już za 1500 zł. Otrzymujemy za to smartfon o przyzwoitym wyglądzie i parametrach, który zadowoli niejednego użytkownika.
 

 
Połowa roku 2017 się zbliża, a zatem nadchodzi czas na następcę wspomnianego modelu. Do Internetu wyciekły rendery Honora 9. Widzimy na nich smartfon z podwójnym aparatem z tyłu obudowy oraz przyciskiem home na przednim panelu. W oczy rzuca się również głośnik oraz USB-C u dołu telefonu. Nie widać za to złącza 3,5 mm.
 


 
Szczegółowa specyfikacja urządzenia nie jest znana. Można jedynie spekulować na temat wodoszczelności smartfonu w związku z usunięciem złącza 3,5 mm.
 
źródło: gsmarena

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x