[Pobierz] Nova Launcher 5.1 wyszedł z bety i dostał oficjalną aktualizację w Google Play

Aplikacje

Producenci smartfonów niejednokrotnie modyfikują system Android według swojego uznania. Owe nakładki mają rzesze zwolenników i przeciwników wśród fanów Androida. Całe szczęście, że gdy nie jesteśmy zadowoleni np. z TouchWiza, możemy go zmienić na inną (ładniejszą, szybszą) platformę, dostępną w Google Play. Tego typu programy nazywane są launcherami. Do najpopularniejszych należy z pewnością ADW Launcher oraz wspomniany przeze mnie w tytule Nova Launcher.
 
Ten ostatni bardzo mi przypadł do gustu i korzystałem z niego w moim Galaxy S7 Edge przez niemal rok. Co jakiś czas nakładka jest aktualizowana, a teraz przyszedł czas na kolejną oficjalną wersję. Beta testy Nova Launchera 5.1 właśnie się zakończyły i update trafił do Google Play. Wprowadza on możliwość pojawiania się obrazków przy aplikacji jako powiadomień zamiast cyfr.
 
Ponadto dodane zostały usprawnienia motywów dla smartfonów Huawei oraz Samsunga, a także poprawki dla Galaxy S8. Zaktualizowany Nova Launcher dostępny jest TUTAJ.
 
źródło: phonearena

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x