Instant Games na Messengerze od dziś dostępne dla wszystkich!

mm Adam Lulek Aplikacje 2017-05-02

Odkąd Facebook postanowił zrobić z Messengera osobną aplikację, stała się ona popularnym komunikatorem, który wciąż otrzymuje nowe usprawnienia. Na przykład jakiś czas temu pojawiła się funkcja „Mój dzień”, która jest bardzo podobna do znanych „Stories” z konkurencyjnych programów. Przyznam, że niektóre dodatki w komunikatorze mi się nie podobają, a twórcy mogliby popracować np. nad energooszczędnością aplikacji.
 
Teraz przyszedł jednak czas na kolejne rozszerzenie, które dotychczas było dostępne jedynie dla beta testerów aplikacji. Chodzi o Instant Games. Funkcja ta została dzisiaj oficjalnie udostępniona dla całej społeczności Messengera, która liczy 1,2 miliarda ludzi każdego miesiąca. Wśród gier znajdziemy np. Pac-Mana, Galagę czy Words with Friends. Według Facebooka na niektórych obszarach dostępnych jest aż 50 tytułów.
 

 
Co więcej firma również wprowadziła gry turowe z tabelą najlepszych graczy oraz turniejami, które zostały zapowiedziane w zeszłym miesiącu. Jednym z takich tytułów ma być wspomniane wcześniej Words with Friends. Sprawdźcie czy macie już update u siebie na telefonie. Na powyższym wideo możecie zobaczyć jak działa nowe usprawnienie Messengera.
 
źródło: theverge • ztx

  Od chyba 2 dni messenger potrafi nie wyslac powiadomienia (wiadomosc zobacze dopiero po wejsciu w appke, dymek tez sie nie pojawia), jak dostane wiadomosc i powiadomienie to po jakims czasie (~5-10min) potrafi zniknac, napisze wiadomosc, blokuje, odblokowywuje zaraz telefon i nie mam dymkow.
  Fajnie, ze mam mozliwosc gry w pacmana, bo na prawde tego oczekuje od najwiekszego komunikatora w sklepie play.

 • kacperq

  Czy teraz tylko mi messenger ładuje się jakieś 6-7s zanim pokaże rozmowy (Galaxy S7e)?

  • Linkyop

   Mi też… (Galaxy S6)

   • Paweł Kowalski

    mi też na s7 edge

 • U mnie aktualizacji nie ma.

  I szczęśliwie nie będzie 🙂 Wolę sprawny i wygodny komunikator, a nie napchany głupimi bajerami kombajn. Od prawdziwego grania mam komputer, a od zabijania czasu w telefonie internet.

 • Nysdroid

  Messengerek dalej obrasta w tłuszczyk. :l

 • Linkyop

  Ja nadal nie mogę tego nigdzie znaleźć… ._.

  • sebko6_PL

   u mnie to samo, ani updejta ani gier

 • Marek

  Gdyby wypuścili możliwość wyłączenia poszczególnych funkcji, aplikacja zmieniłaby się diametralnie. Ale no cóż, to nie utopia ( ͡° ͜ʖ ͡°).