Coraz więcej informacji dotyczących następcy OnePlus 3/3T pojawia się w Internecie. To dobrze, ale nie dlatego, że poznajemy kolejne puzzle z układanki Chińczyków, a dlatego, że wielkimi krokami zbliżamy się do premiery kolejnego ważnego urządzenia na mobilnym rynku. Nie poznaliśmy jeszcze konkretnej daty prezentacji tego smartfonu, aczkolwiek powinna ona odbyć się w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. Tymczasem przyjrzyjmy się najnowszym zdobyczom Internautów.

Od razu zaznaczam, że tak jak w większości przypadków nie należy brać poniższych informacji za pewnik. Zarówno jakość zdjęć jak i dane EXIF można łatwo sfabrykować, ale z drugiej strony nie można pozostawać obojętnym. Zacznijmy od przedstawienia wspomnianych fotografii:

Ich jakość mogła już kilkukrotnie się zmienić, a dodatkowo nie mamy żadnego porównania, więc ocenę możliwości aparatu pozostawiam Wam. Z danych zawartych „wewnątrz” zdjęć można dowiedzieć się, że zostały one wykonane Shenzhen w Chinach, więc w mieście, z którego niejako pochodzi OnePlus. Do tego dodajmy model A5000, który wskazuje, że firma faktycznie chce przeskoczyć „4” w nazewnictwie swoich smartfonów. Na koniec sam moduł aparatu. Będą dwa i najprawdopodobniej te same, co w OnePlus 3T, czyli Sony IMX298. Oczywiście sam sensor nie musi mieć ogromnego znaczenia, gdyż to oprogramowanie ma największy wpływ na jakość zdjęć i filmów.

Oczywiście w ramach specyfikacji niemalże pewnym elementem jest Snapdragon 835. Ostatnie plotki wskazują też na akumulator o pojemności 4000 mAh, co może gwarantować świetne wyniki, ale mimo wszystko poczekajmy na kolejne informacje bezpośrednio lub pośrednio od OnePlus. Wszystkie informacje na temat powyższego urządzenia – razem z pierwszym renderem prezentującym je – znajdziecie pod następującym linkiem: Klik!

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.