Nowa Nokia 3310 została zaprezentowana na początku roku. Odświeżona wersja wprowadza nie tylko nowy design, ale również większy i kolorowy wyświetlacz. Nie jest to jednak smartfon. Ile więc przyjdzie nam zapłacić za zwykły telefon komórkowy?

Nokia 3310 już niedługo pojawi się w sprzedaży. Na półkach sklepowych ma się pojawić na przełomie maja i czerwca. Jak donosi GSMManiak, cena urządzenia wynosić będzie 269 złotych. Informacja ta nie pochodzi z oficjalnego źródła, lecz wcześniejsze przecieki znajdowały swoje potwierdzenie w rzeczywistości.

Czy to sporo? Nokia 3310 w wersji z 2017 roku pojawi się na rynku w kilku wersjach kolorystycznych: żółtej, czerwonej, szarej oraz granatowej. Producent wyposażył ją w duży, 2,4-calowy kolorowy wyświetlacz oraz odświeżoną wersję legendarnego Snake’a. Dla pragnących większe przestrzeni, Nokia 3310 oferuje również slot na kartę pamięci microSD.

źródło: GSMManiak

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.