Polska cena odświeżonej Nokii 3310 – skusicie się?

Newsy

Nowa Nokia 3310 została zaprezentowana na początku roku. Odświeżona wersja wprowadza nie tylko nowy design, ale również większy i kolorowy wyświetlacz. Nie jest to jednak smartfon. Ile więc przyjdzie nam zapłacić za zwykły telefon komórkowy?

Nokia 3310 już niedługo pojawi się w sprzedaży. Na półkach sklepowych ma się pojawić na przełomie maja i czerwca. Jak donosi GSMManiak, cena urządzenia wynosić będzie 269 złotych. Informacja ta nie pochodzi z oficjalnego źródła, lecz wcześniejsze przecieki znajdowały swoje potwierdzenie w rzeczywistości.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Czy to sporo? Nokia 3310 w wersji z 2017 roku pojawi się na rynku w kilku wersjach kolorystycznych: żółtej, czerwonej, szarej oraz granatowej. Producent wyposażył ją w duży, 2,4-calowy kolorowy wyświetlacz oraz odświeżoną wersję legendarnego Snake’a. Dla pragnących większe przestrzeni, Nokia 3310 oferuje również slot na kartę pamięci microSD.

źródło: GSMManiak


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x