[Pobierz] Messenger Lite już w Polsce!

Aplikacje

Wielu użytkowników narzeka na politykę Facebooka. Narzucenie społeczności korzystania z aplikacji trzeciej do wysyłania wiadomości, która jest przeładowana bajerami nie spotkało się z owacjami na stojąco. Trzeba było szukać alternatywy, cofać się do starych wersji… Teraz na szczęście sprawa została ułatwiona.

Wszystko za sprawą aplikacji Messenger Lite. Do tej pory była ona dostępna wyłącznie w krajach, gdzie dostęp do Internetu jest ograniczony, a pakiety danych bardzo drogie. David Marcus, odpowiedzialny za Messengera wspomniał w swoim poście na Facebooku, że teraz aplikacja lżejsza wersja aplikacji dostępna jest już grubo w ponad 100 krajach.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Messenger Lite jest uproszczonym komunikatorem, nie znajdziemy w nim „Mojego Dnia” ani innych dodatków. Zajmuje mniej miejsca od pełnej wersji Messengera, działa również nieco szybciej i zżera mniej baterii. Sami odpowiedzcie sobie, czy warto sprawdzić.

Aby pobrać Messenger Lite wystarczy wejść do Sklepu Play. Bezpośredni link do aplikacji znajdziecie poniżej.

POBIERZ MESSENGER LITE ZE SKLEPU PLAY

źródło: Facebook


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x