[Wideo] Teaser HTC skupia się na kluczowej funkcji nadchodzącego smartfona

Newsy

Wiemy już, że niebawem tajwańska firma HTC pokaże oficjalnie całemu światu następcę modelu HTC 10. Początkowo telefon ten był znany pod nazwą HTC U Ocean, ale teraz już wiemy, że nowy smartfon będzie nosił nazwę HTC U 11.

Firma wypuściła właśnie kolejny teaser nadchodzącego telefonu. Całe wideo skupia się na jednej kluczowej, wyróżniającej się wśród konkurencji funkcji U 11. Co prawda w iPhone’ach już od dawna możemy korzystać z 3D Touch, to jednak wykrywanie nacisku na krawędziach bryły urządzenia chyba jeszcze nigdzie nie pojawiło się na rynku na tak szeroką skalę. Wygląda na to, że HTC zamierza szczególnie skupić się na tym rozwiązaniu, które w założeniu ma się wyróżniać podobnie jak na przykład krawędzie (edge) u Samsunga. Ma to być jedyne w swoim rodzaju. Jednak kto wie, może inni producenci też w przyszłości podchwycą ten „ficzer” i skopiują go do swoich smartfonów? Tego jeszcze nie wiadomo. Nie wiadomo też, czy taka funkcja przyjmie się wśród użytkowników i czy naprawdę będzie przydatna. Myśląc pesymistycznie – U 11 może nie przyjąć się zbyt dobrze na rynku podobnie jak poprzednie tegoroczne modele producenta.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Powyższe wideo nie ma jednak wyłącznie symbolicznego znaczenia. Przez chwilę pojawia się na nim bryła nowego smartfona. Czy taki błyszczący wygląd może się podobać? Mi urządzenie to przypomina na pierwszy rzut oka Xiaomi Mi 6 oraz Honora 8. Zwłaszcza, jeśli chodzi o jego (ostatnio modny?) kolor.

źródło: HTC


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x