Galaxy S8 w kolejnych testach wytrzymałości – jest on niezwykle delikatny

Newsy

Galaxy S8 to dla wielu osób smartfon, który przykuwa oko. Z pewnością stoi za tym ogromny wyświetlacz, którego krawędzie są zagięte. Przód flagowca kusi wielką taflą szkła. Niestety ma to swoje minusy. Urządzenie z łatwością można uszkodzić. Dla przypomnienia – ostatnio dużo pisaliśmy na temat „fizyczności” Galaxy S8:
 

 
Teraz z kolei pojawił się nowy test wytrzymałości Galaxy S8 i S8+. Pod uwagę zostało wziętych kilka aspektów takich jak na przykład upadki: ekranem do dołu, tyłem obudowy, bokiem, test z wodą, użyte materiały itp. Urządzenia zostały ocenione według skali punktowej od 0 – 100.  Najwyższa wartość oznacza maksymalne ryzyko zniszczenia urządzenia, a najniższa – minimalne. Niestety Galaxy S8 i S8+ otrzymały odpowiednio 76 i 77 punktów, co oznacza średnio-wysoki poziom ryzyka.
 


 
Powyżej możecie zobaczyć, w jaki sposób przeprowadzone zostały wspomniane testy. Zwróćcie również uwagę na cząstkowe oceny w poszczególnych kategoriach.
 
źródło: thaitech

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x