xiaomi mi 6

Chętnych na Xiaomi Mi6 coraz więcej… W przedsprzedaży dostanie go jedynie garstka

Newsy

28 kwietnia rusza przedsprzedaż tegorocznego flagowca Xiaomi. Mi6 jest modelem, który śmiało może stanąć w szranki z o wiele droższa konkurencją. Zanim jednak go trafi w nasze ręce, trochę poczekamy.

Xiaomi Mi6 prawdopodobnie okaże się hitem. Jest też olbrzymia szansa na to, że urządzenie pobije rekordy sprzedaży. Na razie czeka nas pierwszy flash sale. Wystartuje on już za dwa dni w piątek. Zamówienia można składać w chińskim sklepie JD.com. Plotki mówią, że w pierwszej turze do sprzedaży trafi jedynie 80 tysięcy sztuk. To mało zważywszy na liczbę osób zainteresowanych smartfonem.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Na liście oczekujących znajduje się już ponad 1100000 osób! Liczba użytkowników rośnie, więc nie zdziwię się, jeśli przed piątkiem zobaczymy tam 1,2 miliona. Sami zatem widzicie, że tylko szczęśliwcom uda się zgarnąć Xiaomi Mi6. Pozostali zainteresowani będą musieli poczekać na kolejną turę bądź ogólną sprzedaż.

A jeśli jeszcze nie słyszeliście piosenki o kształtach Mi6 – KLIK

źródło: JD.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x