OnePlus 5 na pierwszej grafice z podwójnym aparatem

Łukasz Pająk Newsy 2017-04-26

Wielu producentów już przedstawiło swoje flagowe modele. Samsung, LG, Sony, Xiaomi, a w połowie przyszłego miesiąca dołączy do tej grupy HTC. Sporo osób czeka na OnePlusa, który póki co milczy na temat następcy 3T. W Sieci też niewiele się pojawia informacji dotyczących tego smartfonu, aczkolwiek kilka wersji specyfikacji poznaliśmy.

Teraz przyszła pora na pierwsze grafiki, a właściwie jedną grafikę ukazującą tył OnePlus 5. Podobno pochodzi ono od osoby, która ma do czynienia z tym urządzeniem, więc przyjrzyjmy się mu:

Pojawia się podwójny aparat, który faktycznie był wymieniany w niektórych specyfikacjach. Jego ułożenie przypomina OnePlus One oraz OnePlus Two ze względu na swoje podłużne ułożenie. Matowa czerń widocznie przypadła do gustu, aczkolwiek pamiętajmy, że możemy mieć do czynienia z prototypem. Nie widać pasków antenowych popularnych w przypadku urządzeń z obudowami wykonanymi z aluminium, a możemy się domyślać, że OnePlus 5 właśnie skorzysta z tego materiału. W stosunku do poprzednika również zmieniono lokalizację klawiszy.

Wiele portali zwraca uwagę na brak chociażby czytnika linii papilarnych powołując się na fakt, że Chińczycy mogą zastosować wyświetlacz otoczony małymi ramkami. Jeśli rzeczywiście tak będzie to bardzo możliwe, że OnePlus postawi na skaner ukryty wgłąb ekranu.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x