Sony wydaje Androida 7.1.1 Nougat dla swoich topowych modeli

Newsy

Japończycy swego czasu oficjalnie zapowiedzieli, że chcą być pierwszym producentem po Google, który wyda Androida 7.1.1 Nougat na swoje urządzenia. Zamiary to jedno, obietnice to drugie, a rzeczywistość tradycyjnie jest zupełnie inna. Sony zostało wyprzedzone przez chociażby OnePlus i Nokię, których to smartfony już od pewnego czasu mogą korzystać z nowego systemu.

Mimo wszystko firma z Kraju Kwitnącej Wiśni załapało się na podium i wydało Androida 7.1.1 Nougat dla dwóch topowych modeli wydanych w zeszłym roku. Są to Xperia X Performance oraz Xperia XZ. Siłą rzeczy nie spodziewajcie się wielkich zmian. Niektóre nawet nie są dostępne od razu. Skróty wewnętrzne aplikacji nie są wspierane przez domyślny launcher Sony, ale po jego zmianie nie stoi nic na przeszkodzie, aby z nich skorzystać. Jednak takie zmiany jak chociażby nowe emoji siłą rzeczy są dostępne bez żadnych przeszkód.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Aktualizacja powinna niedługo trafić do wszystkich osób w formie OTA. Tradycyjnie należy uzbroić się w cierpliwość, gdyż nie wszyscy stosowną aktualizację otrzymują jednocześnie.

 

źródło: Xperiablog.net


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x