Flagowe smartfony Samsunga stały się bardzo obłe. Tak naprawdę ciężko znaleźć chociaż jeden ostry kąt w budowie Galaxy S8 i S8+, więc siłą rzeczy tak samo musi wyglądać interfejs użytkownika jak i całe oprogramowanie. TouchWiz zdecydowanie się zmienia i widać to chociażby po samych ikonach.

Prowadząc niegdyś serię, w której cyklicznie prezentowałem Wam tapety do pobrania zauważyłem, że jesteście zainteresowani również paczkami ikon. W takim razie idealnie się składa, aby sprawdzić, czy rzeczywiście tak jest. W sklepie Play pojawiła się bardzo interesująca promocja na paczkę ikon inspirowanych tymi z Galaxy S8 i S8+. Obniżka polega na tym, że są one dostępne za darmo zamiast 1,79 zł. Tak, od stosunkowo niedawna deweloperzy mogą rezygnować z opłat na dany okres. W tym wypadku mówimy o jednodniowej promocji, która skończy się za niecałe 12 godzin (dane w momencie pisania tekstu).

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

W takim razie, jeśli jesteście zainteresowani ikonami z flagowych smartfonów Samsunga to nie pozostaje Wam nic innego jak sprawdzić następujące: Klik!

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.