Po oficjalnym ujawnieniu Galaxy S8, władze Samsunga z pewnością nerwowo oczekiwały na moment wprowadzenia smartfonu na rynek. Po katastrofie związanej z Notem 7, zarządzający firmą obawiali się jak klienci przyjmą najnowszy produkt Koreańczyków.
 
Przed premierą najnowszego flagowca, Samsung niejednokrotnie informował, że wprowadził nowe normy bezpieczeństwa, które uwzględniają ośmiopunktowy proces testowania baterii. Możliwe, że miało to jakiś wpływ na uspokojenie potencjalnych nabywców nowego produktu przedsiębiorstwa.
 
Okazało się, że wszelkie obawy były niesłuszne. Samsung potwierdził bowiem rekordową przedsprzedaż Galaxy S8. Według danych firmy zamówienia w pre-orderze na nowe flagowce były o 30% większe w stosunku do es siódemki. Z pewnością klientów przyciągnął również do sklepów niesamowity wyświetlacz urządzenia, któremu nie można odmówić atrakcyjności.
 
źródło: sammobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.