[Pobierz] Chrome 58 się pojawił! Co nowego?

Aplikacje

Google Chrome to bez wątpienia najpopularniejsza przeglądarka internetowa. Właśnie wydano jej nową wersję okraszoną numerkiem 58. Co takiego znalazło się w aktualizacji? Sprawdźmy.

Chrome 58 rozszerza opcje pracy na linkach. Do tej pory dostępne był funkcje: Kopiuj adres linki, Kopiuj tekst linku, Pobierz link. Po aktualizacji zostały dodane jeszcze dwie: Otwórz w nowej karcie oraz Otwórz w trybie incognito.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Wzięto się również za certyfikaty WoSign oraz StartCom. Chrome od teraz automatycznie będzie blokować strony je posiadające. Po wejściu ujrzycie poniższy komunikat. Będzie to ostrzeżenie, ale to Wy zdecydujecie ostatecznie czy chcecie dalej przeglądać stronę.

Co jeszcze? Zmiany dla Progressive Web Apps, wsparcie dla interfejsu ControlsList API, ulepszona obsługa myszy na urządzeniach z Androidem i wiele więcej. Chrome 58 zaczął się już pojawiać w Sklepie Play. Jeśli u Was jeszcze go nie ma, a chcecie już teraz zaktualizować swoją przeglądarkę kliknijcie TUTAJ. Link ten przeniesie Was do zaufanej strony z plikiem APK.

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x