[Zdjęcia] Czy tak będzie wyglądał iPhone 8?

Newsy

Kolejną gorącą premierą tego roku z pewnością będzie debiut nowego iPhone’a. W związku z dziesięcioleciem smartfonów Apple, które przypada na ten rok, oczekiwania odnośnie iPhone’a 8 są ogromne. Spekuluje się, że jeden z modeli może mieć zagięty ekran. Wiadomo, że firma z Cupertino testuje obecnie kilka prototypów. Zdjęcia jednego z nich wyciekły do Internetu.
 

 
Nie możemy mieć co prawda 100% pewności czy przedstawione obrazki to nie fake. Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że są prawdziwe, z uwagi, że retweetował je sam @onleaks, który raczej podaje sprawdzone newsy.
 

 
Co ciekawe, na obrazkach widzimy urządzenie z podwójnym aparatem z tyłu. Przód z kolei wypełnia duży wyświetlacz, który wydaje się być praktycznie bezramkowy. W tym prototypie skaner linii papilarnych prawdopodobnie znajduje się z przodu urządzenia pod ekranem. Wzrok przykuwa również grubość smartfonu.
 

 
źródło: slashleaks

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x