ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

HTC U Ocean to następca HTC 10? Smartfon będzie dostępny w 5 kolorach

Autor: Eliasz Szykowny Kategoria: Newsy

Niedawno oficjalnie poznaliśmy datę premiery kolejnego flagowca od tajwańskiej firmy HTC. Tym razem w internecie pojawiło się coś mniej oficjalnego, ale równie wiarygodnego. Wieści pochodzą od Evana Blassa, którego nie muszę chyba nikomu przedstawiać. Najnowsze informacje dotyczą chociażby finalnej nazwy smartfona znanego dotychczas jako HTC (U) Ocean. Leaker zdradza też, w jakich wersjach kolorystycznych dostępny będzie nadchodzący telefon.

Przejdźmy do konkretów. HTC U Ocean na rynku ma być dostępny pod nazwą HTC U 11. Wygląda na to, że będzie on (nie)bezpośrednim następcą HTC 10. Takie nazewnictwo ma prawdopodobnie za zadanie przyciągnąć fanów poprzednich flagowych smartfonów z serii M (a od niedawna bez M, tylko z liczbą po nazwie marki). Tylko czym jest w takim razie U Ultra? Nieudanym eksperymentem?

Jeśli natomiast chodzi o kolory – HTC U 11 ma być dostępny w kolorach: białym, czarnym, niebieskim, czerwonym i srebrnym. Jednak nie wszystkie wersje kolorystyczne mają być dostępne na wszystkich rynkach, na których pojawi się telefon.

Tak prezentuje się czarna wersja:

Smartfon zostanie oficjalnie pokazany 16 maja. Producent potwierdził na teaserze, że boki urządzenia będą reagowały na nacisk. Nie wiadomo jednak, jak „ficzer” przyjmie się wśród konsumentów. Tego dowiemy się po pierwszych testach.

źródło: VentureBeat

Sprawdź najnowsze wpisy