Na pewno wielu z Was na co dzień korzysta z aplikacji oferujących tworzenie listy rzeczy do zrobienia. Ja na przykład najczęściej korzystam z Google Keep, ale masa osób woli chociażby Wunderlist, niemiecką aplikację niedawno przejętą przez Microsoft.

Firma z Redmond weszła w posiadanie Wunderlist w 2015 roku. A teraz pokazuje następcę tej aplikacji. Oto To-Do – po prostu:

Nowy program jest jednak raczej prostszy niż jego poprzednik i posiada mniej funkcji. Z pewnością zauważą to byli użytkownicy Wunderlist.

Główny ekran aplikacji zawiera zadania, które powinniśmy zrobić w danym dniu. W prawym górnym rogu jest dostępny symbol żarówki. Po tapnięciu otrzymujemy kolejną listę, która pokazuje nam sugestie rzeczy, które możemy wykonać. Zestawienie oparte jest o algorytm, który ustala, co jest ważniejsze, a co mniej ważne. Można także stworzyć kategorie list, dodawać przypomnienia, notatki i terminy danych zadań. Wszystkie dane możemy synchronizować z chmurą i korzystać z nich na różnych urządzeniach. Nie zapomniano także o personalizaji – można wybrać jeden z 10 motywów.

Oczywiście w przyszłości aplikacja ma zyskiwać stopniowo jeszcze więcej funkcji. Ale już teraz jest ona wieloplatformowa. Wystarczy posiadać konto Microsoft. Poniżej możecie zobaczyć linki do wszystkich wersji:

Pobierz To-Do ze Sklepu Play

Pobierz To-Do z App Store

Pobierz To-Do ze Sklepu Microsoft

Wersja przeglądarkowa

źródło: Microsoft

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl