[Pobierz] To-Do – nowa aplikacja od Microsoftu zastąpi Wunderlist

Eliasz Szykowny Aplikacje 2017-04-21

Na pewno wielu z Was na co dzień korzysta z aplikacji oferujących tworzenie listy rzeczy do zrobienia. Ja na przykład najczęściej korzystam z Google Keep, ale masa osób woli chociażby Wunderlist, niemiecką aplikację niedawno przejętą przez Microsoft.

Firma z Redmond weszła w posiadanie Wunderlist w 2015 roku. A teraz pokazuje następcę tej aplikacji. Oto To-Do – po prostu:

Nowy program jest jednak raczej prostszy niż jego poprzednik i posiada mniej funkcji. Z pewnością zauważą to byli użytkownicy Wunderlist.

Główny ekran aplikacji zawiera zadania, które powinniśmy zrobić w danym dniu. W prawym górnym rogu jest dostępny symbol żarówki. Po tapnięciu otrzymujemy kolejną listę, która pokazuje nam sugestie rzeczy, które możemy wykonać. Zestawienie oparte jest o algorytm, który ustala, co jest ważniejsze, a co mniej ważne. Można także stworzyć kategorie list, dodawać przypomnienia, notatki i terminy danych zadań. Wszystkie dane możemy synchronizować z chmurą i korzystać z nich na różnych urządzeniach. Nie zapomniano także o personalizaji – można wybrać jeden z 10 motywów.

Oczywiście w przyszłości aplikacja ma zyskiwać stopniowo jeszcze więcej funkcji. Ale już teraz jest ona wieloplatformowa. Wystarczy posiadać konto Microsoft. Poniżej możecie zobaczyć linki do wszystkich wersji:

Pobierz To-Do ze Sklepu Play

Pobierz To-Do z App Store

Pobierz To-Do ze Sklepu Microsoft

Wersja przeglądarkowa

źródło: Microsoft • snovvy77

  Nie widzę możliwości synchronizacji zadań z innym użytkownikiem, tak jak jest to w Keep.

 • Paweł

  Keep jest ok jak ma się 10 prostych zadań. Przy większej ilości i powtarzalnych już się nie sprawdza.
  Wunderlist jest za skomplikowany do prostych rzeczy a za słaby do skomplikowanych

  Ja używam do pracy TickTick (wersja płatna) To zadania / zadanio-kalendarz. I stwierdzam ze jedynym jego ograniczeniem jest nasza głowa. Przy tym, przy prostym używaniu jest prostszy niz keep ale spokojnie można na nim prowadzić też wieloosobowe skomplikowane projekty

  • Filodendron

   Do całkowicie prostych przypomnień nie używam nawet Keepa. Kalendarz Google wystarcza.