Pełna specyfikacja Xiaomi Mi MIX 2 ujawniona

Newsy

Xiaomi Mi MIX 2, czyli następca „rewolucyjnego” w designie smartfonu chińskiego producenta zbliża się wielkimi krokami. Co prawda nie było jeszcze jego oficjalnej prezentacji, lecz Internet jest pełen przecieków. Tym razem rewelacje pochodzę ze sklepu, w którym ujawniono specyfikację techniczną urządzenia.

Czego możemy się spodziewać od tegorocznego modelu? Dzięki uprzejmości sklepu, który zamieścił Xiaomi Mi MIX 2 w swojej ofercie dowiadujemy się o obecności 6,4-calowego ekranu AMOLED o rozdzielczości QHD. Urządzenie napędzane jest przez Snapdragona 835 w towarzystwie 4, 6 bądź nawet 8 GB RAM, a dla użytkowników przewidziano 128 lub 256 GB na dane. Z tyłu 19-megapikselowa matryca, na froncie zaś kamerka 13 megapikseli. Bateria 4500 mAh, slot na dwie karty SIM oraz MIUI 9 z Androidem Nougat 7.1.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Cena? Duża. Od 850 dolarów po nawet 1100 za najlepiej wyposażoną wersję.

Czy te informacje się potwierdzą w rzeczywistości? Część z nich już była wiadoma. Warto poczekać na oficjalną prezentację Xiaomi.

źródło: Gearbest


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x