Już dawno na łamach naszego portalu nie pojawiły się informacje dotyczące Wojny Patentowej, wygląda na to, że czas to zmienić. Jak zapewne pamiętacie, Apple w październiku wystąpiło z wnioskiem do Federalnego Sądu Apelacyjnego, aby ponownie rozpatrzyć sprawę odrzuconego przez sąd zakazu sprzedaży Galaxy Nexusa. Dopiero dzisiaj sąd oficjalnie wypowiedział się w tej sprawie, odrzucając wniosek firmy z Cupertino.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Powód odrzucenia wniosku firmy Apple wydaje się nierozstrzygnięty, ponieważ sąd nie udostępnił żadnej dokumentacji. Oczywiście co za tym idzie, Samsung będzie mógł nadal legalnie sprzedawać Galaxy Nexusa w Google Play jak i u operatorów komórkowych w USA.

Źródło: talkandroid.com
Krzysztof Kulpiciński