[Pobierz] Snap na Instagramie z nowymi funkcjami. Stories wygrywa ze Snapchatem

Aplikacje

Jakiś czas temu Facebook niejako „ukradł” pomysł Snap Inc i wprowadził go stopniowo do niemal wszystkich znanych aplikacji – Facebook, Messenger, Instagram, nawet WhatsApp. Wielu użytkowników Messengera narzekało na kolejną obciążającą program funkcję, ale z kolei w przypadku Instagrama wprowadzanie nowości przebiegło raczej bez zakłóceń, tam użytkownicy z większą chęcią zaakceptowali to stare/nowe rozwiązanie. Niedawno również Facebook doczekał się „główek” znajomych nad tablicą z nowymi wpisami.

Wróćmy jednak do „gwiazdy artykułu”. Instagram ogłosił na oficjalnym blogu, że funkcja Stories jest używana już przez ponad 200 milionów użytkowników dziennie. Oznacza to, że podróbka My Story prawdopodobnie przebija obecnie oryginalnego Snapchata (z 158 milionów użytkowników dziennie – dane na luty 2017). Wygląda na to, że zaczerpywanie pomysłów od konkurencji jest opłacalne. Wyniki Facebooka na pewno przełożą się na większe przychody firmy.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Poza przekazaniem informacji statystycznej, Instagram wprowadza także nowe funkcje dla Stories. Użytkownicy będą mogli korzystać z przypinanych naklejek czy nowych geostickers (naklejek dopasowanych do lokalizacji). Pojawi się także więcej mniejszych zmian. Nowa aktualizacja nosi numer 10.16 (dla iOS) oraz 10.16.1 (dla Androida).

Pobierz Instagram w Sklepie Play

Pobierz Instagram w App Store

źródło: Facebook/Instagram


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x