#NicNiePrzepada, czyli nowa oferta Play odNOWA – pakiety, które będą zawsze

mm Kamil Lewicki Newsy 2017-04-13

Play wystartował właśnie z nową taryfą. Jest ona idealna dla tych, którzy chcą zaoszczędzić bądź korzystają z danego numeru niezwykle rzadko. Najważniejsze w ofercie jest jednak jedno – nieważne, jaki pakiet wykupimy, jego termin ważności nie minie.

Na czym polega nowość? #NicNiePrzepada to oferta Play na Kartę odNOWA. Doładowania na koncie nie przepadają, pakiety również pozostają aktywne niezależne od dnia ich uruchomienia. Nie mają ważności.

Co więcej, odNOWA oferuje również Stan Darmowy, czyli nielimitowane SMS-y i minuty do wszystkich w Play. By go aktywować wystarczy wykręcić numer *188#. 

Nie brakuje też pakietów. Oto i one:

Nie jest tanio. Warto jednak pamiętać, że pozostaną one aktywne dopóki nie zostaną w całości wykorzystane. Wydając zatem 25 złotych na 6 GB Internetu możemy go mieć nawet na rok. Podobnie sprawa ma się z minutami czy SMSami.

Warto również wspomnieć o stawkach poza pakietami.

Również ceny są wyższe niż w przypadku konkurencji. Najmocniejszą stroną sieci jest jednak #NicNiePrzepada.

Z regulaminem oraz szczegółami promocji możecie się zapoznać TUTAJ.

źródło: Play • patryk7588

  A gdzie newsy o ofertach Plusha oraz a2mobile?
  Pełny No Limit za 20zł chyba jest wart opisania.

 • 100000

  W tytule..”.korzystają niezwykle rzadko”. W sieci Play rozmawiam bardzo dużo tj 600min/mc. Czy to rzadko? Powinno być… Oferta jest dla tych co rozmawiają głównie w Play i rzadko poza sieć. Myślcie proszę choć trochę.

 • Pietr

  Aha, następny!

 • Ole

  W njuMobile jest konto ważne po wieki od kilku lat. Pakiety też się takie znajdą. Jest nowość ale w Play-u…

  • jan

   zaciekawiłes mnie – wrzuc jakis link

 • Huba

  Jednak dla mnie najlepsza oferta jest Viking mobile który działa na play -u. Oferta bezkonkurencyjna, za 29 zl miesięcznie mamy no limit rozmowy na komórki, stacjonarne, smsy, mmsy i 15 gb netu. Mało tego, internet się KUMULUJE jak go nie wykorzystamy. Darmowy transfer w Facebook i Messenger, od razu działający roaming, konto ważne rok. Do tego można nazbierać darmowych doładowań przy przenoszeniu numer do vikingow tak jak ja. Na dzień dzisiejszy darmowych doładowań mam na 36 miesięcy!! tj 3 lata. Wpisując poniższy kod podczas rejestracji numeru otrzymujemy oboje po 19 zl i każdy może tak robić. Kod polecajacy: RNqDSBG

  • stark2991

   Ten Internet jest dalej tylko po LTE?

   • edi194

    Jak po LTE? Normalnie działa na E/H. @gumis_disqus:disqus co do zasięgu, w Mobile Vikings używane są niby nadajniki Plusa i T-Mobile i jakoś to wszystko daje radę

    • stark2991

     Czy pakiet można wykorzystać tylko na LTE? Swego czasu było tak, że na HSDPA środki pobierało z konta, nie z pakietu

     • edi194

      Pakiet jest używany na każdym zasięgu w sieci macierzystej (Play) jak i w roamingu krajowym

  • gumis

   1. Sam Play to raczej kiepski zasięg
   2. Porównujesz dwie zupełnie różne oferty, jedna kierowana do mało używających telefonu i druga dla maniaków gadania, pisania i przeglądania. Jaki to ma sens?

 • jendrush

  Jak dla mnie fajna oferta. Nie jest do żadna konkurencja tych bez limitu, ale ona nie jest też kierowana do ludzi którzy dużo korzystają. Kiedyś szukałem oferty z danymi, których nie musi być dużo, ale muszą być jak najdłużej ważne. W takim przypadku jest to super oferta – kupuję pakiet 6GB i urządzenie działa np. 5 lat bez przedłużania konta, czy doładowywania.

 • 100000

  Moją całą rodzinę w Play i dużo znajomych, a poza siecią rozmawiam sporadycznie, to ta oferta dla mnie jest idealna.
  Nie można jej porównać z innymi ofertami No Limit bo to całkowicie inna półka.
  Jest drożej. Jednak wykupując pakiet sms wychodzi po 5 gr., wykupując pakiet minut wychodzi 15 gr za minutę…. to już nie wygląda tak źle.

 • morpheus

  Co wy pitolicie że nic nie przepada? Patrzycie czasem na to co wstawiacie? To se spójrzcie na 2 zrzut-miesiąc nic nie zrobisz – biorą ci 2 zeta. Rok nic nie zrobisz – konto i wszystkie środki na nim idą się bujać. Nie można nie dać im nic zarobić ile się chce bo i tak minimum te 2 zeta co miesiąc ściągną. Gdzie tutaj jest #NicNiePrzepada?

  • adiksw

   A Ty czytasz co komentujesz? Jakbyś otworzył regulamin to wiedziałbyś że możesz nic nie płacić bo wymaganą płatną aktywnością jest też korzystanie z pakietów. Także wystarczy użyć telefonu 1 raz w ciągu miesiąca, to dla Ciebie dużo?

  • gumis

   Tak ciężko wykonać połaczenie trwające 1 sekundę?