Samsung Galaxy S6 z Nougatem także w Polsce – potrzebny branding

Newsy

Samsung swego czasu oficjalnie zapowiedział, że nie wszystkie kraje równocześnie otrzymają aktualizację dla Nougata dla poszczególnych modeli. To nie dziwne, gdyż zazwyczaj różnice wynoszą kilka dni do maksymalnie kilku tygodni, ale w tym wypadku Koreańczycy zapowiedzieli, że nowy system może pojawić się dopiero w drugiej połowie roku.

Taka informacja została podana jeszcze, gdy w Polsce nie pojawił się Nougat dla Galaxy S7, a w wielu krajach już był, więc wielu z nas myślało, że wspomniane opóźnienia będą właśnie dotyczyć naszego kraju. Jednak zeszłoroczny flagowy model już może cieszyć się w miarę aktualnym systemem. W takim razie, co z jego poprzednikiem? Galaxy S6 (Edge) również kilka tygodni temu otrzymał Nougata, a teraz również wybrani Polacy. Czemu wybrani? Otóż pierwszeństwo do zaprezentowania tego oprogramowania otrzymał T-Mobile:

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Wszelkie nowości jak i cały spis zmian znajdziecie na powyższych zrzutach ekranu. Oczywiście nie wszystkie punkty z aktualizacji dla Galaxy S7 pojawiły się również dla Galaxy S6, co jest poniekąd zrozumiałe i typowe.

Nie wiemy, kiedy egzemplarze z wolnego rynku zostaną zaktualizowane. Być może czytając ten tekst już to zdanie jest nieaktualne, więc dajcie znać w komentarzach jak sytuacja wygląda również u innych operatorów.

 

Błażej, dzięki za informacje!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x