Xiaomi Mi6 otrzymał nową datę premiery i wykręcił duży wynik w AnTuTu

Newsy

Xiaomi Mi6 jest flagowcem, który długo każe na siebie czekać. Chiński producent w tym roku trzyma swój high-endowy model w tajemnicy znacznie dłużej niż miało to miejsce w przypadku poprzednika. Poznaliśmy jednak datę konferencji i wynik AnTuTu.

Jak kocha, to poczeka. Z takim powiedzeniem muszą żyć fani marki, gdyż Xiaomi Mi6 otrzymuje kolejną datę premiery. Tym razem ma ona nastąpić 19 kwietnia, a więc za tydzień w środę. Została ona ujawniona na grafice zapraszającej na konferencję.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Smartfon pojawił się również w bazie danych AnTuTu, dzięki czemu możemy poznać jego specyfikację techniczną. Przy okazji dowiadujemy się, że Xiaomi Mi6 jest w stanie zdobyć 170 tysięcy punktów w teście benchmarkowym, co plasuje go w tegorocznej czołówce.

Najnowszy Snapdragon 835, 4 GB RAM, Android 7.1.1. To mocne punkty Xiaomi Mi6. Jak jednak specyfikacja techniczna będzie się prezentować w pełnej krasie, dowiemy się za tydzień.

źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x