Do sieci wyciekły informacje i zdjęcia dotyczące nadchodzącego smartfona Sony ze średniej półki. Dzięki swojemu designowi i wnętrznościom, urządzenie prezentuje się bardzo interesująco. Czego możemy się spodziewać?

Xperia C5303 HuaShan pod względem designu prezentuje się podobnie do nowych high-endów od Sony, Xperii Z oraz ZL. Być może smartfon będzie także wodoszczelny – obudowa wygląda na dosyć zwartą. Równie ciekawie prezentują się wnętrzności. Jeżeli wierzyć benchmarkom, HuaShan zostanie wyposażony w wyświetlacz 720p, oraz dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 MSM 8960T. Jest to ulepszona wersja procesora znanego chociażby z Xperii V – w tej wersji z lepszym układem graficznym, Adreno 320. Niestety, według źródeł jest to chipset przeznaczony na rynek Chiński, nie możemy więc być pewni premiery urządzenia na innych kontynentach niż Azja. Póki co pozostaje czekać na targi MWC, które – przypominamy – już za niecały miesiąc. źródła: phandroid.com, phonearena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Krzysztof Podlaszewski

Moje zainteresowania skupiają się głównie wokół gier wideo, komputerów i ogólnie nowych technologii. Interesuję się również fotografią. Moją pasją i ulubionym sportem jest snowboarding.