Kolejne modele LG z bootloopami dołączają do rozprawy sądowej

Newsy

Często zwracacie uwagę w komentarzach pod artykułami związanymi z LG na fakt, że Koreańczycy mieli problem z bootloopami. Nie wiemy, czy wciąż one występują w przypadku G6, ale to nie zmienia faktu, że Koreańczycy staną przed sądem.

Pozew wymierzony w stronę LG do niedawna skupiał się wokół G4 i V10. Potwierdzony tysiącami przypadków błąd z bootloopami zmusił Koreańczyków do wymiany uszkodzonych urządzeń. Jednak jest to ewidentnie wada fabryczna, a co zrobiło LG? Naprawiło jedynie egzemplarze objęte gwarancją. Do wspomnianych wcześniej urządzeń dołączają teraz G5, V20 i Nexus 5X. Przyczyną bootloopów najprawdopodobniej jest niewłaściwie przylutowane układy scalone do płyty głównej. Nie zostało to oficjalnie potwierdzone i zapewne nigdy nie będzie.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Mimo wszystko swego czasu w Sieci było głośno na temat bootloopów smartfonów LG. Po premierze G6 sprawa ucichła, ale w końcu będzie miała swój finał… w sądzie.

 

źródło: Arstechnica


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x