Samsung Galaxy S8 i S8+ są dla Was za tanie? Oto idealne rozwiązanie

Newsy

Samsunga Galaxy S8+ kupimy w Polsce za mniej niż 4000 złotych. Spodziewaliśmy się wyższe ceny, więc co z osobami, które zaoszczędziły za dużo? Cóż, statystyki pokazują, że Polacy nie lubią oszczędzać, więc mam dla Was interesujące rozwiązanie. Flagowe modele Koreańczyków pokryte złotem za ponad 10 tysięcy złotych.

Ok, wyłączmy ironie i teraz na poważnie. Co roku najpopularniejsze modele są brane na warsztat przez różne firmy jubilerskie. Efekt jest taki, że dostajemy dokładnie takie samo urządzenie, ale ozdobione drogimi kamieniami i pokryte ekskluzywnymi materiałami. Tym razem jest to Truly Exquisitive. Tak wygląda Galaxy S8 i S8+ po ich zabiegach:

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Do wyboru są trzy wersje różniące się między innymi kolorystycznie: 24-karatowe złoto, 18-karatowe różowe złoto oraz platynowa. Ceny rozpoczynają się od około 11200 złotych i nie są w nią wliczone żadne podatki. Jednak w zestawie znajdziecie powerbank pokryty 24-karatowym złotem, bezprzewodową ładowarkę, okulary Gear VR oraz swego rodzaju portfel na karty wykonany ze skóry.

Same smartfony niczym się nie różnią od pierwowzorów technicznie. Wciąż mamy do czynienia z Exynosem 8895, 4 GB RAM i 64 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika. Zainteresowani? W takim razie sprawdźcie ofertę Truly Exquisitive: Klik!

 

źródło: GSMArena






Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x