Samsung Galaxy S8 i S8+ są dla Was za tanie? Oto idealne rozwiązanie

mm Łukasz Pająk Newsy 2017-04-11

Samsunga Galaxy S8+ kupimy w Polsce za mniej niż 4000 złotych. Spodziewaliśmy się wyższe ceny, więc co z osobami, które zaoszczędziły za dużo? Cóż, statystyki pokazują, że Polacy nie lubią oszczędzać, więc mam dla Was interesujące rozwiązanie. Flagowe modele Koreańczyków pokryte złotem za ponad 10 tysięcy złotych.

Ok, wyłączmy ironie i teraz na poważnie. Co roku najpopularniejsze modele są brane na warsztat przez różne firmy jubilerskie. Efekt jest taki, że dostajemy dokładnie takie samo urządzenie, ale ozdobione drogimi kamieniami i pokryte ekskluzywnymi materiałami. Tym razem jest to Truly Exquisitive. Tak wygląda Galaxy S8 i S8+ po ich zabiegach:

Do wyboru są trzy wersje różniące się między innymi kolorystycznie: 24-karatowe złoto, 18-karatowe różowe złoto oraz platynowa. Ceny rozpoczynają się od około 11200 złotych i nie są w nią wliczone żadne podatki. Jednak w zestawie znajdziecie powerbank pokryty 24-karatowym złotem, bezprzewodową ładowarkę, okulary Gear VR oraz swego rodzaju portfel na karty wykonany ze skóry.

Same smartfony niczym się nie różnią od pierwowzorów technicznie. Wciąż mamy do czynienia z Exynosem 8895, 4 GB RAM i 64 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika. Zainteresowani? W takim razie sprawdźcie ofertę Truly Exquisitive: Klik!

źródło: GSMArena • Maxik

  Ehhh miałem nadzieję że to kolejny złoty telefon z Putinem, a tu takie rozczarowanie 🙁

  • Łukasz Pająk

   Jak się pojawi to na pewno o nim napisze 🙂

 • Linkyop

  Czemu link do Truly Exquisitive prowadzi do… artykułu o Nokii? XD

  • Łukasz Pająk

   Już jest ok, złą kartę skopiowałem 🙂

 • Filodendron

  W takim razie sprawdźcie ofertę Truly Exquisitive: Klik!

  A link prowadzi do…

  • Łukasz Pająk

   Truly Exquisitive 🙂