Z pewnością iPhone 7 oraz 7 Plus to wciąż bardzo dobre urządzenia mobilne. Bardzo chwalony jest również Galaxy S8, który za niecałe 2 tygodnie pojawi się w sklepach. Wielu fanów obydwu firm zadaje sobie pytania, który smartfon jest lepszy pod różnymi względami. Ostatnio mogliście zobaczyć pojedynek wersji Plus obydwu flagowców na wytrzymałość. O wspomnianych testach upadku pisał Łukasz TUTAJ. Teraz mamy dla Was kolejną „bitwę”.
 
Dotyczyć ona będzie prędkości działania obydwu urządzeń. Pojedynek polega na odpalaniu poszczególnych aplikacji w odpowiedniej kolejności na obydwu smartfonach. Podczas tego procesu widać, który flagowiec radzi sobie z tym szybciej. Bitwa urządzeń była dość zacięta, ale zwycięzca może być tylko jeden.
 

 
Zobaczcie powyższe wideo i dajcie znać w komentarzach czy jesteście zdziwieni. Ja się takiego wyniku spodziewałem.
 
źródło: YouTube

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.