Do premiery Mi6 dużo czasu nie zostało. Najprawdopodobniej już za 2 dni ujrzymy najnowszy flagowy model Xiaomi, ale zadziwiająco mało wiemy na temat designu tego smartfonu. Specyfikacja nikogo nie powinna zaskoczyć, gdyż będzie opierać się na Snapdragonie 835 z 6 GB RAM w poszczególnych wersjach.

Czy ktoś się spodziewał, że Chińczycy mogliby czymś zaskoczyć w stylu wyświetlacza 18:9 czy też własnym asystentem głosowym? Ja szczerze mówiąc nie i tak najprawdopodobniej nie będzie. Jednak Xiaomi nie powinno zaprezentować kolejnego smartfonu z lepszymi cyferkami na papierze. Tak też zapewne będzie, gdyż najnowsze plotki wskazują na to, że Mi6 zostanie wyposażony skaner tęczówek dostępny dzisiaj tylko w Galaxy S8 i S8+ oraz niedługo w odnowionym Galaxy Note7. Oczywiście nie zabraknie również ultradźwiękowego czytnika linii papilarnych, który według najnowszego zdjęcia teoretycznie prezentującego flagowy model Xiaomi znajdzie się pod wyświetlaczem:

Pamiętajmy, że czekamy na Mi6 i Mi6 Plus. Drugi model, według plotek, będzie mógł pochwalić się siłą rzeczy większym wyświetlaczem, ale również podwójnym aparatem. Szczegółowa specyfikacja obu smartfonów została opisana w następującym wpisie: Klik!

Powyższe zdjęcie pokazuje również, że nie mamy, co liczyć na bezramkową propozycję. Tego typu rozwiązania zapewne zostaną ekskluzywne dla serii Mi Mix.

 

źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.