ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Nowe „zdjęcie” Xiaomi Mi6 w Sieci razem z wyjątkowymi funkcjami

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Do premiery Mi6 dużo czasu nie zostało. Najprawdopodobniej już za 2 dni ujrzymy najnowszy flagowy model Xiaomi, ale zadziwiająco mało wiemy na temat designu tego smartfonu. Specyfikacja nikogo nie powinna zaskoczyć, gdyż będzie opierać się na Snapdragonie 835 z 6 GB RAM w poszczególnych wersjach.

Czy ktoś się spodziewał, że Chińczycy mogliby czymś zaskoczyć w stylu wyświetlacza 18:9 czy też własnym asystentem głosowym? Ja szczerze mówiąc nie i tak najprawdopodobniej nie będzie. Jednak Xiaomi nie powinno zaprezentować kolejnego smartfonu z lepszymi cyferkami na papierze. Tak też zapewne będzie, gdyż najnowsze plotki wskazują na to, że Mi6 zostanie wyposażony skaner tęczówek dostępny dzisiaj tylko w Galaxy S8 i S8+ oraz niedługo w odnowionym Galaxy Note7. Oczywiście nie zabraknie również ultradźwiękowego czytnika linii papilarnych, który według najnowszego zdjęcia teoretycznie prezentującego flagowy model Xiaomi znajdzie się pod wyświetlaczem:

Pamiętajmy, że czekamy na Mi6 i Mi6 Plus. Drugi model, według plotek, będzie mógł pochwalić się siłą rzeczy większym wyświetlaczem, ale również podwójnym aparatem. Szczegółowa specyfikacja obu smartfonów została opisana w następującym wpisie: Klik!

Powyższe zdjęcie pokazuje również, że nie mamy, co liczyć na bezramkową propozycję. Tego typu rozwiązania zapewne zostaną ekskluzywne dla serii Mi Mix.

źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy