OnePlus głuchy na problemy – wściekli użytkownicy czekają na Nougata

Newsy

Dzisiaj dla tytułowej firmy liczą się tylko OnePlus 3 i 3T. Wszędzie są reklamy obu modeli, programiści skupiają się przede wszystkim na dodawaniu nowości tylko na te smartfony, a co z poprzednikami? OnePlus One już swoje lata ma i został stworzony we współpracy z Cyanogen Inc., które już nie istnieje. To zrozumiałe, że nie jest oficjalnie aktualizowany przez chińską firmę.

Jednak czemu podobny los spotkał OnePlus X i 2? Użytkownicy tych smartfonów w każdym możliwym miejscu zadają to samo pytanie – kiedy pojawi się Android Nougat? Firma udaje, że nie słyszy tych potrzeb i z miesiąca na miesiąc zmienia zdanie na temat gotowości poszczególnych aktualizacji. Więcej na ten temat przeczytacie na forum OnePlus: Klik! Sam dziwię się, że OP2 po tak świetnym przyjęciu aktualizacji dla następcy jeszcze nie otrzymał nowej wersji systemu – nawet w testowym wydaniu. Jeśli chodzi o OPX to szczerze mówiąc nie liczyłbym na zbyt wiele. Już w momencie premiery to urządzenie miało „przeterminowane” podzespoły, choć wciąż wystarczające do normalnego użytkowania.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Oczywiście jeśli zainteresujemy się nieoficjalnym wsparciem to pojawia się LineageOS, który oferuje Androida 7.1.1 Nougat dla wszystkich smartfonów OnePlus.

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x