Zapewne wielu z Was korzysta z platformy Steam i kojarzy grę Team Fortress 2. Dla fanów tej „strzelanki” mamy dobrą wiadomość, już niedługo będziecie mogli ścierać się na wirtualnych mapach za pomocą telefonu. Oczywiście żeby nie było nieporozumień, Valve nie wydało (ani przynajmniej na razie nie zamierza wydać Team Fortress 2 na smartfony, za to Gameloft przymierza się do premiery bliźniaczej gry – Blitz Brigade.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

W sieci pojawił się już nawet trailer, niestety nie ukazuje on elementów gameplayu. Jednak jak możemy się domyśleć, gra zapewni nam dostęp do wieloosobowej zabawy. Dzięki różnym klasom będziemy mogli wspierać naszych towarzyszy ogniem z daleka, z bliska, z powietrza, czy też zostać na uboczu i na przykład ich leczyć.

Jak widać na filmie, gra nie ukrywa nawiązań do Team Fortress 2, podobny komiksowy klimat, podobne klasy postaci i model rozgrywki. Gra ukaże się na Androida i iOS.

Źródło: talkandroid.com
Krzysztof Kulpiciński