Facebook testuje nowy news feed – pokaże ci to, czego nie obserwujesz

Aplikacje

Aktualizacji Facebooka ciąg dalszy. Tym razem mamy do czynienia z pojawieniem się nowego news feeda. Co prawda słyszeliśmy o nim jakiś czas temu, lecz wygląda na to, że sprawa nabrała tempa. Jest również oficjalne oświadczenie ekipy Marka Zuckerberga.

Facebook wyświetla nam to, co obserwujemy, czemu damy lajka. Są to treści w pewien sposób związane z naszymi zainteresowaniami i upodobaniami. Jednak co z całą resztą zawartości? W tym momencie pojawia się właśnie drugi news feed, który obecnie jest testowany. Wpisy na Twitterze pochodzą zarówno od użytkowników Androida, jak i iOS.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

W Facebookowej aplikacji pojawia się ikona „rakiety”. Przechodząc do niej trafiamy na kanał, którego zawartość może być dla nas zaskoczeniem. Pojawiają się tam bowiem posty z obcych stron. Zdaniem Facebooka informacje te mogą jednak użytkowników zainteresować. Są one dobierane indywidualne właśnie na podstawie naszych preferencji. Jest to okazja do zapoznania się z nowymi stronami i poszerzenia listy swoich ulubionych serwisów.

 

Oświadczenie portalu społecznościowego brzmi następująco:

Obecnie testujemy komplementarny kanał z popularnymi artykułami, wideo oraz zdjęciami, który jest dostosowywany dla każdego użytkownika indywidualnie tak, by ukazane treści były dla niego interesujące. To nowy sposób na odkrywanie świeżego contentu.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy funkcja ta pojawi się u wszystkich użytkowników.

źródło: TechCrunch


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x