Aktualizacji Facebooka ciąg dalszy. Tym razem mamy do czynienia z pojawieniem się nowego news feeda. Co prawda słyszeliśmy o nim jakiś czas temu, lecz wygląda na to, że sprawa nabrała tempa. Jest również oficjalne oświadczenie ekipy Marka Zuckerberga.

Facebook wyświetla nam to, co obserwujemy, czemu damy lajka. Są to treści w pewien sposób związane z naszymi zainteresowaniami i upodobaniami. Jednak co z całą resztą zawartości? W tym momencie pojawia się właśnie drugi news feed, który obecnie jest testowany. Wpisy na Twitterze pochodzą zarówno od użytkowników Androida, jak i iOS.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

W Facebookowej aplikacji pojawia się ikona „rakiety”. Przechodząc do niej trafiamy na kanał, którego zawartość może być dla nas zaskoczeniem. Pojawiają się tam bowiem posty z obcych stron. Zdaniem Facebooka informacje te mogą jednak użytkowników zainteresować. Są one dobierane indywidualne właśnie na podstawie naszych preferencji. Jest to okazja do zapoznania się z nowymi stronami i poszerzenia listy swoich ulubionych serwisów.

 

Oświadczenie portalu społecznościowego brzmi następująco:

Obecnie testujemy komplementarny kanał z popularnymi artykułami, wideo oraz zdjęciami, który jest dostosowywany dla każdego użytkownika indywidualnie tak, by ukazane treści były dla niego interesujące. To nowy sposób na odkrywanie świeżego contentu.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy funkcja ta pojawi się u wszystkich użytkowników.

źródło: TechCrunch
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.