Jeśli myśleliście, że oficjalna premiera najnowszych flagowych modeli Samsunga to koniec plotek to byliście w błędzie. Wczoraj informowałem Was o tym, że może pojawić się odmiana Galaxy S8 Mini, która miałaby być tańsza oraz oczywiście mniejsza. Do Sieci przedostały się prototypy pokazujące, że Koreańczycy mieli ambitniejsze plany, a dzisiaj przyszła pora na kolejne okrążenie pewnej plotki.

Tak jak wydania „Mini” od czasów Galaxy S6 są tylko niepotwierdzonymi informacjami, tak samo wygląda sytuacja ze specjalnymi wydaniami wyposażonymi w 6 GB pamięci operacyjnej. Oczywiście ma być ona dostępna wyłącznie w Chinach. Podstawowa specyfikacja techniczna takiego wydania Galaxy S8+ nie będzie się niczym szczególnym różnić od smartfonu, który spotkamy chociażby w Polsce. Oczywiście pamięć dla użytkownika będzie w stanie pomieścić 128 GB danych. Jeśli taka wersja urządzenia faktycznie pojawi się w Chinach to nie będzie to pierwszy model z 6 GB RAM – w końcu w Państwie Środka już jest dostępny Galaxy C9 Pro. Mimo wszystko wróćmy do Galaxy S8+ i przewidywanej ceny, która w przeliczeniu z Yuanów przekracza 1000 dolarów, a w Polsce 4100 złotych. W zestawie ma pojawić się akcesorium Dex, które niejako równoważy cenę w stosunku do odmiany z 4 GB RAM.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Mimo wszystko pamiętajmy, że to plotka i nie wiemy, czy się sprawdzi. Zapewne w ciągu kilku tygodni wszystkie wątpliwości powinny zostać rozwiane.

 

źródło: Pocketnow




Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.