Cena Galaxy S8+ z 6 GB RAM ma szansę pobić magiczną granicę

Newsy

Jeśli myśleliście, że oficjalna premiera najnowszych flagowych modeli Samsunga to koniec plotek to byliście w błędzie. Wczoraj informowałem Was o tym, że może pojawić się odmiana Galaxy S8 Mini, która miałaby być tańsza oraz oczywiście mniejsza. Do Sieci przedostały się prototypy pokazujące, że Koreańczycy mieli ambitniejsze plany, a dzisiaj przyszła pora na kolejne okrążenie pewnej plotki.

Tak jak wydania „Mini” od czasów Galaxy S6 są tylko niepotwierdzonymi informacjami, tak samo wygląda sytuacja ze specjalnymi wydaniami wyposażonymi w 6 GB pamięci operacyjnej. Oczywiście ma być ona dostępna wyłącznie w Chinach. Podstawowa specyfikacja techniczna takiego wydania Galaxy S8+ nie będzie się niczym szczególnym różnić od smartfonu, który spotkamy chociażby w Polsce. Oczywiście pamięć dla użytkownika będzie w stanie pomieścić 128 GB danych. Jeśli taka wersja urządzenia faktycznie pojawi się w Chinach to nie będzie to pierwszy model z 6 GB RAM – w końcu w Państwie Środka już jest dostępny Galaxy C9 Pro. Mimo wszystko wróćmy do Galaxy S8+ i przewidywanej ceny, która w przeliczeniu z Yuanów przekracza 1000 dolarów, a w Polsce 4100 złotych. W zestawie ma pojawić się akcesorium Dex, które niejako równoważy cenę w stosunku do odmiany z 4 GB RAM.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Mimo wszystko pamiętajmy, że to plotka i nie wiemy, czy się sprawdzi. Zapewne w ciągu kilku tygodni wszystkie wątpliwości powinny zostać rozwiane.

 

źródło: Pocketnow


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x