Cała prawda o dziwnym umiejscowieniu skanera linii papilarnych w Galaxy S8

Newsy

Premiera Galaxy S8 i S8+ wzbudziła zainteresowanie mediów zajmujących się najnowszymi technologiami. Przez wielu obserwatorów urządzenia te są już w tej chwili nazywane smartfonami roku. Fani Samsunga zachwycają się niesamowicie wielkimi ekranami oraz niewielkimi ramkami. Jest jednak pewien aspekt designu flagowców, który okazał się być dość kontrowersyjny. Chodzi o umiejscowienie skanera linii papilarnych na tyle obudowy.
 
Według najnowszego raportu The Investor, Samsung zainwestował sporo pieniędzy w firmę Synaptics, aby pomóc jej w stworzeniu skanera linii papilarnych, którego można by używać na Infinity Display. Niestety rezultaty tej technologii były frustrujące, a czas startu masowej produkcji flagowców się zbliżał. W związku z tym Samsung w ostatniej chwili zdecydował się umiejscowić skaner linii papilarnych z tyłu urządzenia.
 
Być może ma to również związek z usunięciem podwójnego aparatu z Galaxy S8, o czym pisał Łukasz. Jak widać zatem Koreańczycy mieli bardzo ambitne plany, a smartfony miały być jeszcze lepsze, niż są obecnie. Można mieć nadzieję, że wspomniane rozwiązania znajdą się w Galaxy Note 8.
 
źródło: sammobile

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x