[Pobierz] Zainstaluj launcher z Galaxy S8 i Bixby już dzisiaj na swoim Samsungu

1 minuta czytania
Komentarze

Jedną z największych nowości Samsunga Galaxy S8 i S8+ z zakresu oprogramowania jest nowy asystent głosowy. Bixby potrafi śledzić, co robimy i skanować aktualnie otwarty ekran, aby w pełni wykonywać nasze polecenia. Według Koreańczyków jesteśmy w stanie zrobić wszystko bez korzystania z panelu dotykowego. Jednak, aby się o tym przekonać należy poczekać na dokładne testy wspomnianych modeli.

Mimo wszystko specjaliści udzielający się na forum XDA Developers już sobie poradzili z przeniesieniem Bixby na inne modele Samsunga z Androidem Nougat na pokładzie. Root nie jest wymagany, aczkolwiek niektórzy użytkownicy zgłaszają pewne problemy. Zainteresowani? W takim razie wykonajcie poniższe instrukcje:

  • zainstaluj launcher z Galaxy S8: Klik! (mirror: Klik!)
  • zainstaluj Bixby: Klik! (mirror: Klik!)
  • aktywuj asystenta głosowego
  • uruchom ponownie urządzenie
  • karta Bixby powinna już być dostępna na jednym z pulpitów

Proste? Banalne wręcz i nie koliduje z gwarancją poszczególnych urządzeń. Oczywiście na razie niewiele osób może sprawdzić działanie Bixby za sprawą ograniczonej liczby modeli, które otrzymały Androida Nougat.

Od razu zaznaczam, że funkcjonalność tego asystenta głosowego jest w dużej mierze ograniczona. Tak naprawdę w pełni sprawne jest jedynie okno z „nowinkami” w stylu Google Now. Jeśli macie problemy z losowymi zamknięciami aplikacji to zajrzyjcie to wątku na XDA Developers: Klik!

Motyw