Lenovo Moto X (2017) pojawia się coraz częściej w Sieci. Tym razem możemy przyjrzeć się specyfikacji technicznej urządzenia oraz zobaczyć, jak wygląda na materiale prasowym.

Zacznijmy od najważniejszego. Moto X (2017) zostanie wyposażony w podwójny aparat. Z przodu zaś widzimy diodę doświetlającą dla zdjęć selfie oraz skaner linii papilarnych umieszczony pod ekranem. Wygląda też na to, że producent zdecydował się zastosować metalową konstrukcję typu unibody w kolorze złotym.

Podążając za specyfikacją techniczną dostarczoną przez Rolanda Quandta, który opublikował ją na Twitterze możemy dowiedzieć się, że Moto X (2017) ukrywa się pod nazwą kodową Sanders. Jednostką napędzającą jest Snapdragon 625 z GPU Adreno 506. Urządzenie pojawi się na rynku w dwóch wersjach – 3 oraz 4 GB RAM. Również do wyboru klientów zostanie oddana wielkość pamięci wewnętrznej – 32 bądź 64 GB. Matryca głównego aparatu jest wielkości 13 megapikseli.

 

źródło: Phone Arena, Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.