HTC U, zwany również Ocean jeszcze nie pojawił się na rynku. Jego prezentacja ma odbyć się jednak już w przyszłym miesiącu. W Sieci zaczyna się pojawiać coraz więcej informacji na jego temat. Możemy pomówić między innymi o specyfikacji technicznej oraz wyglądzie.

Urządzenie zostało właśnie przedstawione na najświeższym renderze. Widzimy, że brakuje złącza słuchawkowego Jack 3.5 mm. Frontowy panel wygląda obiecująco za sprawą cienkich ramek bocznych. Z tyłu HTC U znajduje się kamera oraz dioda LED.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Specyfikację techniczną ujawnia AnTuTu. Trafił tam smartfon nazwany HTC CBP, który z dużym prawdopodobieństwem jest właśnie HTC U (Ocean). Tajwańczycy w swoim tegorocznym flagowcu oferują 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, Snapdragona 835 w połączeniu z 4 GB RAM. HTC U pojawi się z pamięcią wewnętrzną wynoszącą 64 i 128 GB w zależności od wersji. Z tyłu 12-megapikselowy aparat, z przodu zaś 16-megapikselowa kamerka selfie. 

Na pokładzie HTC U Android 7.1.1 wraz z najnowszym HTC Sense 9.

źródło: Phone Arena
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.