Skrót tygodnia – Schabsung i Snapchat kopiujący Facebooka

1 minuta czytania
Komentarze

Co się działo ostatnio? Sprawdźcie to w naszym nowym unikalnym na skalę polskiego Internetu skrócie tygodnia:

Apple prezentuje iBlender

Stało się to, o czym wielu marzyło – Apple zaprezentowało wyczekiwany od lat iBlender. „To rewolucja na rynku AGD” – powiedział Tim Cook. Cóż, nazwisko zobowiązuje…

Cena? Obliczymy ją z prostego wzoru:

Przed sklepami już ustawiają się kolejki, mimo że sprzedaż rozpocznie się za miesiąc. iBlender jest chwalony przez niemal wszystkich znanych ludzi, czasem nawet zza światów, ale dla Apple nie jest to duży problem. Jak zapewne się domyślacie, został on zaprojektowany według wytycznych Steve’a Jobsa. Jako ciekawostkę dodam, że pojawiła się nowa, bardziej bezpośrednia forma płatności:

Snapchat skopiuje Facebooka!

Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. Snapchat szykuje się na wojnę z Facebookiem, jako broń zostaną użyci chińscy inżynierowie. Jak twierdzi CEO Snapchata, są to ludzie z ogromnym doświadczeniem w tym zawodzie. Trudno powiedzieć co z tego wyniknie, tym bardziej, że do tej wojenki chce dołączyć kilka innych firm.

Samsung zadebiutował na rynku spożywczym

Koreańskiemu gigantowi ciągle mało, w związku z czym postanowił spróbować sił na nowym rynku. Nowe produkty Samsunga kupicie w sieci sklepów Carrefour:

Hmm, cena premium, ale po co te złącza USB? Najważniejsze, że istnieje możliwość zapłaty w ratach.

Źródła

Motyw