Bear Grylls jest postacią, której nie trzeba nikomu przedstawiać. To gość, który wie, jak poradzić sobie w każdych warunkach. Niezależnie od pogody, otoczenia czy doskwierającego głodu. Okazuje się też, że to człowiek związany z technologią!

Czy wzięlibyście swojego Gear S3 na wycieczkę surwiwalową? Ja mogę powiedzieć, że nie. Ale Bear Grylls mówi tak i tłumaczy, że w takiej podróży ważne jest otrzymywanie odpowiednich informacji o odpowiednim czasie. Smartwatch Samsunga zawiera w sobie barometr, wysokościomierz, aplikację S Health i jest wodo- oraz kurzoodporny. Potrzeba czegoś jeszcze?

To nowy materiał promocyjny, który Samsung sprezentował swojemu Gear S3. Przekonujący? Bardzo. Zwłaszcza, jeśli podróżnik sprawdza temperaturę na zegarku, bo nie wie czy rozpalić ognisko. Jeśli jesteście zainteresowani, jak Sasmung Gear S3 wypada w codziennym użytkowaniu, zerknijcie do naszej recenzji – KLIK.

źródło: YouTube

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.