Sporo firm przedstawiło już swoje flagowe modele, które w tym roku mają pokazać możliwości danych producentów. Sony, LG, Samsung, Huawei, a nawet HTC pokazali swoje smartfony z najwyższej półki. Czekamy jeszcze na chociażby OnePlus czy też Xiaomi i skupmy się na tym ostatnim producencie z Chin.

Wiemy na pewno, że Chińczycy pokażą Mi6 w kwietniu (11, 16 lub 18). Plotki też wspominają, że możemy ujrzeć wtedy następcę Mi Mixa. Mimo wszystko do Sieci trafiły grafiki pokazujące tajemnicze urządzenie z wyświetlaczem zajmującym około 90% frontowej powierzchni. Przyjrzyjmy się im:

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Oczywiście spodziewamy się, że wewnątrz znajdziemy Snapdragona 835 z dużą ilością pamięci operacyjnej. Dodatkowo z tyłu widać podwójny moduł aparatu, który również często pojawiał się w plotkach. Teoretycznie taka budowa wskazuje, że to będzie Mi Mix 2, ale też wiele witryn podaje, że możemy mieć również do czynienia z Xiaomi Mi6.

Z czym tak naprawdę mamy do czynienia? O tym przekonamy się właśnie w połowie kwietnia. Wtedy również może okazać się, że to jedynie wizualizacja, a Xiaomi ma własne plany na design swoich urządzeń. Mimo wszystko, czy podoba Wam się taki wygląd?

 

źródło: Android Headlines

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.