ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Xiaomi Mi6 czy Mi Mix 2? Który smartfon powinien tak wyglądać?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Sporo firm przedstawiło już swoje flagowe modele, które w tym roku mają pokazać możliwości danych producentów. Sony, LG, Samsung, Huawei, a nawet HTC pokazali swoje smartfony z najwyższej półki. Czekamy jeszcze na chociażby OnePlus czy też Xiaomi i skupmy się na tym ostatnim producencie z Chin.

Wiemy na pewno, że Chińczycy pokażą Mi6 w kwietniu (11, 16 lub 18). Plotki też wspominają, że możemy ujrzeć wtedy następcę Mi Mixa. Mimo wszystko do Sieci trafiły grafiki pokazujące tajemnicze urządzenie z wyświetlaczem zajmującym około 90% frontowej powierzchni. Przyjrzyjmy się im:

Oczywiście spodziewamy się, że wewnątrz znajdziemy Snapdragona 835 z dużą ilością pamięci operacyjnej. Dodatkowo z tyłu widać podwójny moduł aparatu, który również często pojawiał się w plotkach. Teoretycznie taka budowa wskazuje, że to będzie Mi Mix 2, ale też wiele witryn podaje, że możemy mieć również do czynienia z Xiaomi Mi6.

Z czym tak naprawdę mamy do czynienia? O tym przekonamy się właśnie w połowie kwietnia. Wtedy również może okazać się, że to jedynie wizualizacja, a Xiaomi ma własne plany na design swoich urządzeń. Mimo wszystko, czy podoba Wam się taki wygląd?

źródło: Android Headlines

Sprawdź najnowsze wpisy