Xiaomi Mi6 czy Mi Mix 2? Który smartfon powinien tak wyglądać?

mm Łukasz Pająk Newsy 2017-04-01

Sporo firm przedstawiło już swoje flagowe modele, które w tym roku mają pokazać możliwości danych producentów. Sony, LG, Samsung, Huawei, a nawet HTC pokazali swoje smartfony z najwyższej półki. Czekamy jeszcze na chociażby OnePlus czy też Xiaomi i skupmy się na tym ostatnim producencie z Chin.

Wiemy na pewno, że Chińczycy pokażą Mi6 w kwietniu (11, 16 lub 18). Plotki też wspominają, że możemy ujrzeć wtedy następcę Mi Mixa. Mimo wszystko do Sieci trafiły grafiki pokazujące tajemnicze urządzenie z wyświetlaczem zajmującym około 90% frontowej powierzchni. Przyjrzyjmy się im:

Oczywiście spodziewamy się, że wewnątrz znajdziemy Snapdragona 835 z dużą ilością pamięci operacyjnej. Dodatkowo z tyłu widać podwójny moduł aparatu, który również często pojawiał się w plotkach. Teoretycznie taka budowa wskazuje, że to będzie Mi Mix 2, ale też wiele witryn podaje, że możemy mieć również do czynienia z Xiaomi Mi6.

Z czym tak naprawdę mamy do czynienia? O tym przekonamy się właśnie w połowie kwietnia. Wtedy również może okazać się, że to jedynie wizualizacja, a Xiaomi ma własne plany na design swoich urządzeń. Mimo wszystko, czy podoba Wam się taki wygląd?

źródło: Android Headlines • stark2991

  Pewnie fake

 • teges

  Odpowiedź na pytanie w tytule….. żaden.

 • sejfit

  Jeśli faktycznie mi6 by tak wyglądał a do tego mi6+ miał by proporcje jak s8 i do tego np 6′ ekran i do tego ich cenę około 2k to biorę 😀 A najfajniej by było jak by OP zrobiło coś podobnego czyli ekran 6′ bateria 4000 proporcje ekranu s8 i niech nawet walną cenę 500e będę brał w ciemno 😀

 • Maciej Wilczura

  Jeżeli tylko Xiaomi zainwestuje w końcu w jakiś porządny aparat, a samo urządzenie nie będzie wielkości laptopa jak to miało miejsce w przypadku Mi Mixa to właśnie patrzę na ” I must have”.
  Mix w rzeczywistości nie wyglądał tak ładnie jak na zdjęciach przedpremierowych (chociaż nadal niczego sobie) trzeba pewnie brać pod uwagę fakt, że finalny produkt będzie trochę odbiegał od tego co widzimy na zdjęciach. Jednak przód urządzenia mimo, że biały podoba mi się znacznie bardziej niż S8 czy G6 (które kompletnie mnie nie urzekły). Cytując księżniczkę Leie ze Star Wars: Xiaomi, you’re my only hope.

  • Łukasz Pająk

   Xiaomi ma porządne moduły aparatu. Problem jest w oprogramowaniu. Mi Mix i zdjęcia przedpremierowe? Było tylko jedno i mały fragment, więc ciężko było ocenić jego wygląd. Wersji kolorystycznych zapewne będzie kilka.

   • Maciej Wilczura

    Chodziło mi tu głównie o to, że jednak w rzeczywistości jakieś minimalne ramki były. Ze zdjęć wynikało, że nie ma ich w ogóle.
    https://uploads.disquscdn.com/images/5599733be7008bb6847b30d061415f0ba29c83c628f8e04e74e5d83597c57c19.jpg
    Ale nie żebym się czepiał jakoś szczególnie. Telefon bardzo ładny jednak strasznie duży. Od jakiegoś czasu chciałbym zmienić mojego Nexusa na coś nowszego jednak jak na razie nic mnie szczególnie nie urzekło. Całą nadzieja w Xiaomi.

    • Łukasz Pająk

     Ah, nie przedpremierowe tylko grafiki prasowe po prostu ;). Jak na swój rozmiar wyświetlacza to nie jest wcale taki duży, ale fakt, faktem wersja „mini” mogłaby sporo namieszać.

     • Maciej Wilczura

      Nooo jak zwał tak zwał 😛
      Plotki o rzekomej wersji mini napawały mnie optymizmem, jednak umarły jakiś czas temu. Pewnie prędzej niż mini ujrzymy Mixa 2, a może równolegle z nim pojawi się jego wersja mini (albo będzie nią jako tako Mi6).
      Byleby nie poszaleli z cenami telefonów. Mi6 w cenie zbliżonej do Huaweia P10 to by było coś. Uzbrajamy się w cierpliwość i czekamy do połowy kwietnia.

     • Łukasz Pająk

      Akurat ceny nie powinny drastycznie się zmienić, ale wszystko powinniśmy poznać za niecałe 2 tygodnie 🙂