Sony Ericsson Xperia X10 mini oraz X10 mini PRO już w Erze

Newsy

Sony Ericsson Xperia X10 mini

Od wczoraj na stronie Ery możemy znaleźć dwa nowe telefony wyposażone w system Android. Są nimi dwaj bracia: Sony Ericsson Xperia X10 mini oraz Sony Ericsson Xperia X10 mini PRO
Pewnie niewielu z Was wie, że Android.com.pl o istnieniu Xperii X10 mini informował jako pierwszy na całym świecie (już w listopadzie 2009). Wtedy jednak myśleliśmy, że telefon podzieli losy innych prototypów Sony Ericssona, bo jak łatwo zauważyć jest to model dość nietypowy.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Sony Ericsson Xperia X10 mini pro

 

Najbardziej wyróżniają go wymiary – w wersji X10 mini wynoszą one zaledwie 83x50x16mm przy wadze 88g. Wersja PRO wyposażona jest w pełną fizyczną klawiaturę QWERTY, dlatego jest odrobinę większa – 90x52x17mm przy wadze 120g. Telefony posiadają dość mały dotykowy ekran o przekątnej 2,55 cala i rozdzielczości 320x240px. Ich sercem są jest procesor Qualcomm MSM7227 o taktowaniu 600MHz. Na pokładzie obu smrtfonów znajdziemy ponadto 128MB ROMu, wejście słuchawkowe 3.5mm, aparat o rozdzielczości 5MPx z AF, A-GPS, HSPA oraz radio FM. Naturalnie oba posiadają Androida i jest to niestety jeszcze wersja 1.6 (Donut).

Ceny smartfonów nie są jeszcze podane oficjalnie na stronie Ery, jednak mają wyglądać następująco. Za Sony Ericssona X10 mini zapłacimy od 1 do 839,36zł, natomiast za wersję X10 mini PRO od 1 do 961,36zł.

Poniżej kilka nagrań prezentujących telefony.

{youtube}g4sCHOJuCqA{/youtube} 
{youtube}ePwVRafC8ns{/youtube} 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x