Oficjalne wyniki benchmarków dla Samsung Galaxy S8 z Exynosem!

Kamil Lewicki Newsy 2017-03-30

Samsung Galaxy S8 wczoraj wylądował na scenie. Na rynku pojawi się w dwóch wersjach: jedna z nich wyposażona została w Snapdragona 835, druga zaś w Exynosa 8895. Wcześniej pojawiały się różne benchmarki tego modelu. Teraz jednak możemy mówić o oficjalnych wynikach. Jak sobie poradził nowy Samsung?

Przetestowany model pracował na jednostce Exynos 8895. Samsung Galaxy S8 trafił do AnTuTu 6. Wykręcił tam wynik wynoszący 174155 punktów. Tym samym uplasował się na pierwszym miejscu w rankingu najwydajniejszych smartfonów. Warto jednak zaznaczyć, że mamy dopiero pierwszy kwartał i do końca roku pozostało jeszcze 9 miesięcy.

Smartfon trafił również do Geekbench 4. Tam został poddany testom wielu rdzeni oraz pojedynczego. W pierwszym przypadku możemy mówić o rezultacie 6339 punktów. Pozwoliło to pokonać Huawei P10 Plus wyprzedzając go o ponad 500 punktów. W porównaniu do Exynosa 8890 obecnego w Samsungu Galaxy S7 edge jest o 800 punktów lepiej.

Test pojedynczego rdzenia nie zakończył się jednak całkowitym sukcesem. O ile na powyższym wykresie iPhone 7 Plus znajduje się na trzecim miejscu, o tyle tutaj jest on pierwszy. Samsung Galaxy S8 ląduję na drugiej pozycji z wynikiem 1974 punktów.

źródło: GSM ArenaPrzewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x