[Pobierz] Google Translate 5.8 – pojawiają się m.in. definicje

Aplikacje

Translator Google staje się ostatnio coraz lepszy. Gigant z Mountain View musi zatem kuć żelazo póki gorące na fali ostatniej popularności. Najnowsza aktualizacja aplikacji dodaje kilka niezłych usprawnień. Czego możemy się spodziewać?

Google Translate 5.8 przynosi użytkownikom przede wszystkim słownik z definicjami, który znamy z komputerowej wersji. Wyjaśnienie wyrazu pojawi się w dwóch wersjach językowych – z tłumaczonego i przetłumaczonego.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Pojawia się również nowe menu boczne. Teraz przypomina ono resztę google’owskich aplikacji. To tylko zmiana kosmetyczna. Czy jest wygodniej? Kwestia indywidualna.

Na koniec Google zajęło się usunięciem opcji sychronizacji słownika w ustawieniach użycia danych.

Pobierz

Jeśli nie chcecie czekać, aż Google Translate 5.8 pojawi się w Sklepie Play możecie skorzystać z zaufanej strony i pliku apk. Klikając TUTAJ przejdziecie do bezpiecznego źródła.

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x