Jeżeli znacie historię Androida i Google, to zapewne słyszeliście o Andym Rubinie. Człowiek ten jest współtwórcą systemu z zielonym robotem. W momencie gdy platforma ta została przejęta przez Google, Andy Rubin kontynuował swoją pracę u giganta aż do 2014 roku.
 
W ostatnich miesiącach pojawiła się w Internecie informacja, jakoby bohater tego tekstu pracował nad stworzeniem spółki o nazwie Essential, która będzie tworzyła mobilny hardware. Jednym z jej produktów miał być bezramkowy smartfon. Co więcej, powstał już prototyp flagowca, którego wymiary są nieco mniejsze niż u iPhone’a 7 Plus, ale dzięki temu, że nie ma on żadnych ramek – jego ekran jest większy. Ponadto wyświetlacz ma być wyposażony w 3D Touch.
 


 
Teraz mamy okazję zobaczyć wspomniane urządzenie, a przynajmniej jego część na zdjęciu, które zamieścił właśnie Andy Rubin. Widzimy na nim górną część bezramkowego smartfonu. Z zaciekawieniem będę się przyglądał temu projektowi.
 
źródło: Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.