[Zdjęcie] Andy Rubin pokazuje kawałek bezramkowego smartfonu Essential

mm Adam Lulek Newsy 2017-03-27

Jeżeli znacie historię Androida i Google, to zapewne słyszeliście o Andym Rubinie. Człowiek ten jest współtwórcą systemu z zielonym robotem. W momencie gdy platforma ta została przejęta przez Google, Andy Rubin kontynuował swoją pracę u giganta aż do 2014 roku.
 
W ostatnich miesiącach pojawiła się w Internecie informacja, jakoby bohater tego tekstu pracował nad stworzeniem spółki o nazwie Essential, która będzie tworzyła mobilny hardware. Jednym z jej produktów miał być bezramkowy smartfon. Co więcej, powstał już prototyp flagowca, którego wymiary są nieco mniejsze niż u iPhone’a 7 Plus, ale dzięki temu, że nie ma on żadnych ramek – jego ekran jest większy. Ponadto wyświetlacz ma być wyposażony w 3D Touch.
 


 
Teraz mamy okazję zobaczyć wspomniane urządzenie, a przynajmniej jego część na zdjęciu, które zamieścił właśnie Andy Rubin. Widzimy na nim górną część bezramkowego smartfonu. Z zaciekawieniem będę się przyglądał temu projektowi.
 
źródło: Twitter • Robert Andegaven

  Przy takim designie iPhony wyglądają jak telefony na korbke

 • Chris

  I teraz pytanie Pixel 2 czy Mix 2 a może jakoś nowy zawodnik?

 • stark2991

  Równie dobrze może trzymać Mi Mixa

  • Łukasz Pająk

   Przed premierą Mi Maxa jak pojawiły się plotki o nim i pierwsze zdjęcia to wszyscy byli pewni, że to Aquos :D. Oczywiście nie twierdzę, że w tym wypadku jest podobnie, ale obserwować rozwój warto.

 • <3

  • sondejm

   Brak ramek, jak to trzymać?
   Mam A5’16 i czasem gdy tylko jedną ręką to to zahaczam i wyswietlacz i dotykam niechciane obszary. A ramki jednak są, 2mm ale są.