Galaxy S8 prawdopodobnie pojawi się w przedsprzedaży z darmowymi bonusami

Newsy

Ponad rok temu miała miejsce premiera Galaxy S7 i S7 Edge. Klienci W Polsce jak wiadomo, otrzymali Gear VR w prezencie, gdy zdecydowali się zamówić smartfony w przedsprzedaży. Ponadto firma zapewniła także tym osobom ochronę Samsung Care. W pakiet ten weszła roczna gwarancja na ekran oraz w sumie 3 lata gwarancji na smartfon. Dodatkowo po 12 miesiącach, klienci mieli mieć możliwość wymiany Galaxy S7 na model S8 z rabatem.
 
Wygląda na to, że premiera Galaxy S8 nie będzie „gorsza” w porównaniu do debiutu „es siódemki”. Według najnowszych informacji w tym roku do najnowszego flagowca zamówionego w przedsprzedaży klienci mogą otrzymać za darmo Gear VR oraz być może nawet kartę podarunkową o wartości $100 – przynajmniej w USA.
 
Warto przypomnieć, że przedsprzedaż Galaxy S8 i S8 Plus ruszy w USA 7 kwietnia. Ciekawe czy Polscy klienci otrzymają podobne zachęty do rynku amerykańskiego lub chociaż takie same jak rok temu w naszym ojczystym kraju.
 
źródło: phonearena

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x