Pojemność baterii w Galaxy S8 i S8 Plus pozostawia wiele do życzenia

Newsy

Gdy @evleaks pokazał pierwsze zdjęcie nadchodzących flagowców Samsunga, ujawnił także ich parametry. Jednym z nich była pojemność baterii, która mogła nieco negatywnie zaskoczyć. Ma ona wynosić w modelu podstawowym 3000 mAh, a w wersji S8 Plus – 3500 mAh. Po tych danych pojawiły się jeszcze inne plotki wskazujące, że będzie to jednak odpowiednio 3250 mAh oraz 3750 mAh.
 
Niestety okazuje się, że najprawdopodobniej @evleaks nie był w błędzie. Najnowsze wycieki ukazują bowiem akumulatory dla Galaxy S8 i S8 Plus w całej okazałości. Widać na nich wyraźnie pojemności 3000 mAh i 3500 mAh.
 
W związku z powyższym, można mieć obawy co do długości pracy telefonów na jednym ładowaniu. Oby historia się nie powtórzyła tak jak przy modelu S6. Wtedy klienci narzekali na „słabą baterię” w urządzeniu, której pojemność wynosiła jedynie 2550 mAh. Teraz możemy mieć podobną sytuację, ponieważ przykładowo w modelu S8 Plus, który będzie miał o 0,7-cala większy ekran niż Galaxy S7 Edge, zastosowano ogniowo mniejsze o 100 mAh. Z pewnością w Galaxy S8 i S8 Plus pomogą nowe procesory wykonane w technologii 10 nm, które są bardziej energooszczędne. Jednak mimo wszystko mam obawy co do pracy telefonu na jednym ładowaniu i ciekaw jestem pierwszych testów akumulatora urządzeń.


 
źródło: sammobile

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x