Xiaomi Mi 6 może być wodoszczelny… i pozbawiony złącza mini jack

Newsy

Plotki na temat Xiaomi Mi6 docierają do nas z Państwa Srodka każdego dnia. Do tej pory udało nam się dowiedzieć, że najnowszy flagowiec Xiaomi prawdopodobnie pojawi się na rynku w kilku wersjach, które będą różnić się od siebie procesorem i ilością RAM’U. Nowe przecieki wydają się jednak znacznie ciekawsze.

Według portalu GizChina, Xiaomi Mi6 będzie urządzeniem wodoszczelnym – plotki mówią o certyfikacie IP68. Gorszą wiadomością jest pozbycie się wejścia mini jack, co ma być „ceną wodoszczelności”, ale nie wydaje mi się, aby jedno wykluczało drugie – pokazali to już inni producenci.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Mimo wszystko, takie rozwiązanie wydaje się niestety całkiem prawdopodobnie, co pokazała już konkurencja – między innymi mowa o LeEco, które już kilkanaście miesięcy temu pozbyło się wejścia 3,5 mm ze swoich urządzeń.

Źródło: gizchina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x