Xiaomi Mi 6 może być wodoszczelny… i pozbawiony złącza mini jack

Newsy

Plotki na temat Xiaomi Mi6 docierają do nas z Państwa Srodka każdego dnia. Do tej pory udało nam się dowiedzieć, że najnowszy flagowiec Xiaomi prawdopodobnie pojawi się na rynku w kilku wersjach, które będą różnić się od siebie procesorem i ilością RAM’U. Nowe przecieki wydają się jednak znacznie ciekawsze.

Według portalu GizChina, Xiaomi Mi6 będzie urządzeniem wodoszczelnym – plotki mówią o certyfikacie IP68. Gorszą wiadomością jest pozbycie się wejścia mini jack, co ma być „ceną wodoszczelności”, ale nie wydaje mi się, aby jedno wykluczało drugie – pokazali to już inni producenci.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Mimo wszystko, takie rozwiązanie wydaje się niestety całkiem prawdopodobnie, co pokazała już konkurencja – między innymi mowa o LeEco, które już kilkanaście miesięcy temu pozbyło się wejścia 3,5 mm ze swoich urządzeń.

Źródło: gizchina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x